Příspěvky uživatele - 89.60

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nacpání písku do běžné kartušové filtrace, 25.6.2012
Co myslíš to,,plivátko".Napiš jak velký bazen to je! Jestliže je to ten dětský 50litrový tak ho můžeš každý týden vylévat a napouštět znovu.
Klobásy se nedaří, 8.4.2012 Obsahuje fotku
Zdravím všechny udiče.Včera jsem trochu udil klobasy tak se s vámi podělím o obrazky.Maso naložené 3dny, koření mletý pepř, paprika sladká, pálivá,nové koření a česnek.Uzení hodinu na 80 a 5hodin 60.Chutově dobré studene ještě lepší.
Udírna, 4.2.2012 Obsahuje fotku
Zdravím všechny, toto je moje nerezová dvoupláštová udírna.Před uzením prohřeji pak držím teplotu jak potřebuji a výsledky se vždy dostaví.Základ je dobře naložené maso a správné dřevo.
Jak naložit maso na uzení, 4.2.2012 Obsahuje fotku
8hodin bučky a asi 10hodin kýta a plecko.Vše ok. Doba naložení 4týdny lák jsem měnil dvakrát.Teplota uzení něco mezi 65a70.
Jak naložit maso na uzení, 3.2.2012
Dělat se nedá už nic.Příště se snažit nepřesolit.Holt méně je někdy více.
Jak naložit maso na uzení, 4.12.2011
Zdravím všechny udiče.Chtěl bych se zeptat pana Martina jak to dopadlo s uzením a s tím novým lákem.Pomohl ten lák vytáhnout tu přebytečnou sul?Díky za odpověd, za dva týdny budu taky udit.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika