Příspěvky uživatele - 50.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motory Jikov, 21.12.2007
Jinak pokud není riziko nekontrolovatelného rozjezdu je velice zajimavá varianta s použitím jednoduchého nosiče hrobkovací radlice a příslušného kolečka a pak máte jakousi trojkolku, velice skladnou a pohotovou.
Motory Jikov, 21.12.2007
S tímto agregátem mám velmi dobré zkušenosti a mohu jej vřele doporučit. Jeho použití je ovšem limitováno konstrukcí a možným použitím příslušenství. Já mám les na prudkém svahu  a tam se mi osvědčil nosič nářadí, který je výrazně lehči, než... celý příspěvek >
Malotraktory - srovnání Vari, Dakr a Robot - máte někdo zkušenosti?, 9.11.2007
Jo jo kultivace je super ta puda je krasne rozmelnena. No a co vykon VARI? Skoro se mi nechce verit ze to VARI zvladne, kdyz si vemu ze ten travnik ma treba 20 let a jeste je treba na jilovine opravdu to s tim dokazu poorat?
Malotraktory - srovnání Vari, Dakr a Robot - máte někdo zkušenosti?, 8.11.2007
Máte někdo zkušenosti s VARI při zakládání trávníků? Zkoušel s tím někdo rozorat a zkultivovat starý trávník?
Motor jikov, 30.9.2007
Říkáte, že motor naskočí, jede cca 2 sec a pak zdechne, přičemž svíčka je mokrá? Zeptám se je skutečně mokrá, nebo vlhká. Jestliže je mokrá, to by neměla, ukazuje to na zahlcování motoru. Zkontrolujte zejména karburátor. Může být hrubě ujeté... celý příspěvek >
Motor jikov, 16.9.2007
Jste mě donutil podívat se do manuálu:  DSK 317 rychlost 1. stupeň 2,6km/h, 2.stupeň 8,5km/h, 3.stupeň 11,2 km/h (bohužel není uvedeno při jakých otáčkách. Motor JIKOV 1454- VAPE  volnoběžné otáčky 1700 (+100) max otáčky 4800 (+100) spínací... celý příspěvek >
Motor jikov, 16.9.2007
Úplně přesné nastavení otáček není až tak podstatné, pro představu jak by to mělo vypadat, tak na první stupeň a první rychlostní stupeň převodovky DSK317 by se to mělo plazit cca 3,5 km/h tj. střední chůzí, jde o rychlost užitou např. v orbě nebo v... celý příspěvek >
Jikov, 16.9.2007
VAPE 1454 zkontrolujte zda se hýbe osička škrtící klapky- stabilizace otáček poz.24 karburátor JIKOV 3370 (stupeň 1-2-3), patrně je přidřená, anebo je přidřená lopatka pneumatického omezovače poz.3, nebo je vyvlíknutá pružina omezovače poz.5. Při... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika