Příspěvky uživatele - 6.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Velke listy vinica, 22.6.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, řekl bych že těch odrůd je mnoho, které mají velké listy, a je těžké určit o kterou se jedná, já jsem si kdysi přivezl z jihu SSSR bezejmenou odrůdu která má k podzimu listy okolo 40cm.Výborná chuť něco mezi Kardinalem azosem a... celý příspěvek >
Množení vinné révy, 22.3.2012
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na otužování sazenic.Mam sazenice v květináčích ve sklepě a chtěl bych je dát otužovat na prosklenou verandu nebo do skleníku, dřív než je v květnu po zmzlejch vysadím.Myslíte že už je mohu vyndat ze sklepa ať mají... celý příspěvek >
Co Vaše réva? (rok 2011), 14.12.2011
Moc děkuji za info, nabízeli mi sazenice a přestože nejsem úplný laik a dost odrůd pěstuji tak jsem je poslal někam že neexistuje, že jsem o tom nikdy neslyšel.Díky,  příště se lépe informuji než udělám ukvapené závěry.Honza.
Co Vaše réva? (rok 2011), 10.12.2011
Dobrý den Palo, slyšel jsem že existuje odrůda modrý portugal v bílé variantě(žluté hrozny),je to možné?Neslyšel jste o tom?Děkuji za odpověď. Honza...
Zakoreňovanie, 6.11.2011
Dobrý den, chtěl bych si vypěstovat sazenice, ale nevim kdy mám nastřihat řízky, všude píší z ročního kmínku dobře vyzrálé a v listopadu nebo začátkem prosince před mrazy.Mám révu stále zelenou a myslím si že my do mrazů ani nevyzraje, mám je... celý příspěvek >
Nevšední odrůdy, 2.11.2011
Měl jsem ze střední Asie Husein bílý, každý rok vymrzal a znova obrůstal zkoušel jsem ho uchovat i v garáži, bohužel bez efektu.Tak jsem ho zlykvidoval(škoda byl to problém ho sem dostat).Mam ještě zlatý paprsek(zolotoj luč) roste i plodí dobře,... celý příspěvek >
Co je révě?, 29.6.2011
Byl čistý, už jsem ho vyhodil.
Co je révě?, 29.6.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, na listu se mi udělala tmavá skvrna, chci se zeptat jesli nevíte o co se jedná a co s tím mám dělat.Děkuji
Co je révě?, 26.6.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den na kmínky révy mi provděpodobně něco nakladlo vajíčka.A nevím co mám dělat, nějaký postřik nebo je to neškodný?Jestli s tím máte někdo zkušenosti napište co to je a co s tím.Děkuji.
Jak zlikvidovat mravence na vinné révě, 24.6.2011
Dobrý den... musím reagovat na Váš příspěvek.To co jste napsal je holý nesmysl! Mám vinohrad ze severu chráněný lesíkem.Vedle vinohradu mám 3 velká mraveniště lesních mravenců a jedno velké v kamenech černých mravenců, všechny homole(mravenců)jsou... celý příspěvek >
Co je révě?, 22.6.2011
Děkuji za odpovědi.Myslel jsem si to.Stříkam Sulikolem a zkoušel jsem i Omite, bez vysledku.Nepomáhá.Možná mi někdo poradíte jiný přípravek.Dík
Co je révě?, 21.6.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, možná mám podobný problém.Může mi nědo prosím poradit jestli je to choroba nebo něco jiného.Děkuji
Víno na balkón, 6.6.2011
Děkuji za odpověď, určitě to postříkám.Já se jenom bojím, aby ty choroby z těch kytek mě nenapadly vinou revu.
Víno na balkón, 5.6.2011
Dobrý den, chci se zeptat jak je to s postřikami na balkoně(celý zasklený JZ)?Manželka má růže a jiné květiny a neustále jsou napadány různými plísněmi a padlím na růžích.Nic jim nepomáhá.Bojím se, aby mi nějaká plíseň nenapadla vinnou révu.Nemam jí... celý příspěvek >
Číselné označení, 28.5.2011
Dobrý den, mohl by mě prosím někdo vysvětlit, jak se orientovat v číselných označeních odrůd?Kde místo odrůdy jsou pouze čísla?Je na to nějaký katalog(manual)?Mam zasazeno 31-14-8 a ani nevím co je to za odrůdu.Předem dík za odpovědi.Honza
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika