Příspěvky uživatele - 20.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dmácí uzený sýr, 13.10.2013
Sýr je nejlepší udit v uditelném salámovém střevu, koupí se v řeznických potřebách.
Jaký křovinořez z MF dle požadavků, 15.4.2012
Křoviňák od MF ani náhodou.
Sekačku Hecht 549 SWB nebo Weibang WB 456 SKL, 15.4.2012
BS si nechává dělat součástky do motorů taky v Číně.
Motor brigss 450 alebo 500, 27.3.2012
U BS 500 měli nějaký problém s karburátorem, nějaké gumové membrány se zalepovaly či co.
Jakou sekačku, 24.3.2012
Co se vám nelíbí na pojezdu u Weibangu? Uveďte konkrétní typ , prosím.
Sekačka Weibang 536 SKL (motor Kohler XT 7), 20.3.2012
Dnes jsem ji uvedl novou do chodu . Je to robusní stroj. Běží jak stradivárky. Podle toho jak tlačí vzduch do koše tak bude nejspíš i dobře sbírat trávu.Nenašel jsem na ní zatím, žádné chyby ač jsem na stroje puntíčkář. Jen pojezd se mi zdá... celý příspěvek >
Sekačka Weibang 536 SKL (motor Kohler XT 7), 20.3.2012
Zajímají mě zkušenosti majitelů s touto sekačkou..
Jakou benzínovou rotační sekačku?, 14.3.2012
To dělají všichni prodejci, značku kterou momentálně prodávají chválí do nebes. V okamžiku kdy jim ty předražené krámy určité značky lidi přestanou kupovat ač ta značka měla světový věhlas tak přejdou na jinou značku a opakuje se stejný scénář. Navíc... celý příspěvek >
Kohler nebo Briggs Stratton, 10.3.2012
Objednal jsem sekačku s motorem Kohler XT 7 - krouťák má 9,5 Nm. Má s tímto motorem někdo nějaké zkušenosti? Nebo jsem udělal chybu a měl raději vzít sekačku s Briggsem?
Dvoutaktní motor u sekačky MF 70, 29.2.2012
Bohužel to je jeden z neduhů MF 70.Motor nejde chcímnout a běží ve vysokých otáčkách. Je to strašně chudá směs benzínu způsobená přicpaním kapilár v karburátoru. Stačí pořádně profoukat karburátor kompresorem. (všechny otvůrky) a je po... celý příspěvek >
Jak skladovat či zpracovávat mrkev, 25.5.2011
Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, jak mám správně usušit kousky mrkve. Abych to nějak nepokazila. Děkuji za odpověď.
Okousana reva?, 16.7.2009
Réva určitě vyrazí znovu, jen zamezte přístupu pejskům k rostlině, stačí tři kolíky a kousek pletiva, až bude starší, výhony budou výš a kmínek odolnější.Mě pejskové zlikvidovali jeden keř úplně, už jsem ho odepsal, k mému překvapení vyrazil po dvou... celý příspěvek >
Praskání plodů, 12.7.2009
Na odrůdě, která teď dozrává mi praská většina plodů od ťopky, vytvoří se dutina, do které nalezou škvoři a mravenci.Je to počasím, odrůdou,pěstováním?Existuje něco proti tomu?
Vlastní zkušenosti s roubováním révy, 3.7.2009
Kdy nejlépe štěpovat za zelena?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika