Příspěvky uživatele - 89.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Samospád ze studny, 19.8.2012
Ale podle popisu by čerpadlo bylo 2 metry pod hladinou. Možná by to opravdu fungovalo jen prostým samosádem, ale nedalo by se na to spolehnout a tlak vody by byl velmi nízký. Takže rozhodně raději ponorku.
Samospád ze studny, 19.8.2012
I v tomto vás musím zkklamat. Vodu i v případě ejektoru nasává čerpadlo. Ejektor je v podstatě typ sacího koše a proto není umístěn nad hladinou, ale co nejníže u dna. Část vody je od čerpadla vracena zpět dolú k ejektoru (do studny vede tedy sací... celý příspěvek >
Samospád ze studny, 19.8.2012
Ale no tak, pánové. Co se počítá, je rozdíl mazi hladinou ve studni a úrovní čerpadla. Že je mezi tím potrubí nahoru o několik metrů nevadí, vzniká jen problém se zavodněním (proto ta šachta v nejvyšším místě). jenom se dá předpokládat, že se to bude... celý příspěvek >
Samospád ze studny, 19.8.2012
Velmi teoreticky by to fungovat mohlo. Ovšem za předpokladu, že v nejvyšším místě zbudujete šachtu se zavodňovacím ventilem a v domě použijete kvalitní sací čerpadlo. Celá sestava bude ale pravděpodobně dost poruchová a budete muset asi často... celý příspěvek >
Ještěrka obecná, 4.7.2012
U nás za to může jiný druh slepic. Dříve jsme měli Tetry, teď jsou to černé Moravie. A ty Moravie chytnou na zahradě úplně všechno, co se hýbá. Hupkající myš, ještěrku i slepýše. Rozklovou, sežerou a o kořist se i poperou. Jsou to... celý příspěvek >
Problémy s listy u cukety, 30.6.2012
Taky to mám na cuketách v Brně -Líšni:-(
Zalivka z reky?, 15.6.2012
Mohu zalevat rajcata a papriky v nadobach vodouz reky? Konkretne z Vltavy u Prahy? Jaka jsou pozitiva a negativa? Diky.Adam
Jaký smrk do 4 m výšky?, 20.5.2012
Našlo mi to jen Picea G. Conica. Ten ale mám již vysazený. Teď bych potřeboval nějaký jiný.
Fiskars - slevy u Mountfieldu - zkušenosti, 30.3.2012
To, ja tam hned rano jel. A kdyz jsem videl tu radu lidi, tak jsem se otocil a sel pryc. Kdyz jsem tam sel odpoledne, jiz jsem nekoupil nic. Nevadi, nebudu se chovat jako ty davy lidi ve frontach. Rikam si, jak asi meli u "M" tu akci pripravenu, kdyz... celý příspěvek >
Jak připravit půdu ve skleníku?, 19.3.2012
Děkuji a omlouvám se za založení nového vlákna, ale po pročtení starších otázek jsem takovou odpověď, jakou jste mi teď dal V, y nenašla. Jsem naprostý začátečník a nevím jak na to, tak ještě jednou díky.
Čínské sekačky u Mountfieldu, 19.3.2012
Na zkušenosti je moc brzy zatím neroste tráva a sekačky jsou novinkou. Byl jsem se tam taky podívat a vypadají hodně jednoduše(nekvalitně)za tvrdou cenu. Tam kde jiní nabizejí sekačku s pojezdem a plechovým šassi dostanete plastovou sekačku bez... celý příspěvek >
Ananasovice, pomerančovice, 3.3.2012
V Obřanské pálenici v Brně letos vypálili ananasovici ale asi nic moc, v Lískoveckém koštu skončila v ostatních pálenkách na 14.  místě.
Jaké odrůdy rajčat na balkon?, 23.2.2012
To ja bohuzel jako zacatecnik nedokazuji posoudit. pomohlo by vam detailni foto by pomohlo? Nebo nejaka vase babska rada jak to poznat?:/
Mořská cibule, 19.1.2012
mam doma "revek, mohu ho darovat, ale až bude tepleji. jsem z moravskoslez.kraje jenom mě zarazilo, že mi teď v lednu kvete (kvete mi poprvé za deset let). četla jsme, že kvete od května do června - co se s ní stalo? je to normální?... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika