Příspěvky uživatele - 167.151

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nero, 25.2.2012
Ak sa v ampelografii udáva priemer 15, tak verte, že vlani bolo viac ako 20! Ročník 2011 enológovia hodnotia ako najlepší za poslednú dekádu. Nero má výhodu v skorom dozrievaní, takže aj v menej priaznivom ročníku vam pri septembrovej oberačke... celý příspěvek >
Opylení, 24.2.2012
Neviem, či bude rada ohľadne opeľovača Karešovej pánovi niečo platná? Otázka bola položená 10.1.2011. Pri opeľovaní cudzosprašných či čiastočne samoopelivých kôstkovín je dôležitá nielen vzdialenosť opeľovačov, ale aj dĺžka ich kvitnutia a konkrétne... celý příspěvek >
Wiliamsova a letošní zima, 24.2.2012
Čierny stred by mohol signalizovať premrznutie. Skúste po kúskoch skracovať konár až do zdravého pletiva. Ale až o mesiac. Teraz nič neuspecháte. Williamske sa lepšie darí v teplejších polohách.
Podzimní jabloň do polostínu, 24.2.2012
Dobrý večer p. Michaela! Najmenej náročný na intenzitu svetla je z bežne pestovaných ovocnín egreš. Ak budete pestovať jablone v hlbokom tieni, rátajte s menej sladkými plodmi. Ráno alebo poobede Vám na ne slniečko istotne aspoň chvíľu nakukne? Doma... celý příspěvek >
Pomologie starých odrůd, 24.2.2012
Antonovku pestovali v povojnových rokoch vo veľkom Poliaci. Vyznačovala sa vysokou mrazuodolnosťou kmeňov. Preto na mladé kmeňotvorné stromčeky Antonovky naštepili menej odolné sorty až hore- vo výške hlavy. Koruny jabloní tak lepšie unikli prízemným... celý příspěvek >
Pomologie starých odrůd, 24.2.2012
Ďakujem Vám Ondro za cenný príspevok do spoločnej pokladnice vedomostí. Konečne dnes aspoň jeden seriózny a slušný príspevok do diskúsie! Máte pravdu, na nemeckom webe uvádzajú pri Mičurinovi Antonovku polfuntovú, čiže 600 gramovú. Listovať v... celý příspěvek >
Jakou atraktivní švestku pro děti, 24.2.2012
Vsadil som na chuťové poháriky Petra z Pardubíc. Preto som začiatkom zimy kúpil k jarnej výsadbe Katinku a Hanitu. Dnes večer som sa vrátil z vinohradu, kde som strihom pripravoval staré kmienky viniča k jarnému očkovaniu. Bol to nádherný relax-... celý příspěvek >
Nero, 24.2.2012
Podľa D.Pospíšilovej je cukornatosť muštu Nera v priemere 15 kg/hl a obsah kyselín 4-6 g/l. Odroda Nero je výnimočná vysokým obsahom zdraviu prospešného resveratrolu. Rád by som okoštoval víno z Nera. Verím, že je delikátne, podobne ako víno z... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika