Příspěvky uživatele - 183.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vosí hnízdo - poznáte druh vos?, 1.3.2009
Omlouvám se. V poslední větě mělo být "vosa obecná"
Vosí hnízdo - poznáte druh vos?, 1.3.2009
Některé mrtvé vosy nejspíš spadly do pytle, když jsem hnízdo vyndával, bohužel jsem jej už vyhodil. V této oblasti jsem laik, překvapila mě struktura hnízda, osobně bych takovou u vos obecných neočekával. Ptám se proto, jestli se nejedná o jiný druh... celý příspěvek >
Vosí hnízdo - poznáte druh vos?, 28.2.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, v zimě jsem narazil v zahradním domečku na vosí hnízdo. Dá se poznat, o jaký druh vos se jedná? Děkuji, Láďa
Ošetření ořešáku po řezu, 28.2.2009
Dobrý den, letos se chystáme na omlazující řez ořešáku a chtěl bych se vás zeptat, zda byste mi poradili nějaký přípravek na ošetření ran, který by byl cenově i množstvím dostupný? Děkuji, Láďa
Ozelenění svahové zídky, 17.10.2008
Za mladých školních let jsem jednou zabloudila na Rošického stadion v Praze. Uchvátilo mě, jak byl celý zelený - někde nahoře byly obrovské truhlíky a tam nasázený břečtan. Visel dolů jako vodopád, no prostě nádhera.
Problémy s ořešákem, 4.9.2008
Jedná se o klejotok?
nocenka, 29.8.2008
micuko: díky za odpověď . Nedalo mi to a kontaktovala jsem prodejce, dle jeho informací mi prodali nový druh (prý z Holandska) a jedná se o rostliny s jinými nároky na pěstování: teď hned zasadit, nechat do listopadu narůst zelenou hmotu,... celý příspěvek >
Problémy s ořešákem, 29.8.2008
Dobrý den,    na zahradě pěstujeme ořešák zasazený v roce 1940. Poslední dobou se   objevila černá skvrna na čtvrtině kmenu do výšky 2 metrů. Z ní vytéká hnědá tekutina. Chtěl bych se zeptat, jestli je to znak stáří a případný... celý příspěvek >
nocenka, 29.8.2008
před týdnem jsem si hlízy (kořeny) "Mirabilis jalapa" koupila na "živitelce" s doporučením, že je mám teď! vysadit, že jsou vytrvalé, mrazuvzdorné a na zimu stačí rostliny nakrýt rašelinou, nebo mulčem. Dál mi byly doporučeny... celý příspěvek >
Mirabilis - hlíza, 26.8.2008
jaký je prosím latinský název této rostliny?
Blecha ze zahrady do bytu?, 13.9.2007
Dobrý den, naší kočku do bytu ji nepouštíme, bydlí na zahradě a v kůlně. Dnes jsem ale našla v předsíni blechu. Jak zabezpečit byt, aby se to už neopakovalo?! Díky!
Balzamína - jak rozmnožit?, 13.9.2007
Dobrý den, balzamínu mám letos poprvé, jsem z ní nadšená - a tak by mě zajímalo, jak jí namnožit pro příští rok. Děkuji předem za rady.
červenočerní brouci, 7.4.2007
Pokud je vidíte často spojené v páru zadečkama, jsou to neškodné ploštice a jejich hubením zabijete i ostatní hmyz včetně jejich predátorů.Pokud se přemnoží, přemnoží se i úměrně jejich predátoři :)
maliník v samozavlažovací nádobě, 23.3.2007
Děkuji za odpovědi,jdu do toho!Měla jsem obavy,abych jim do staru dopřála dost prostoru.Přesazovat je budu,ale až po roce,příští rok na jaře.Vyjmu je z nádob,tak,jak budou rozrostlé,tedy včetně balu a zasadím na konečné stanoviště.Myslím,že když budu... celý příspěvek >
maliník v samozavlažovací nádobě, 22.3.2007
Prosím o radu.Zkoušel jste někdo pěstovat maliník na terase nebo balkoně v nádobě se samozavlažováním?Mám nádoby velké 40x40 cm,hloubka pro zeminu 25 cm,vzduchový prostor mezi vodní hladinou a zeminou.Mám totiž možnost dostat maliníky,ale na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika