Příspěvky uživatele - 77.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za rostlinu?, 6.8.2014
Je to tak. Porovnala jsem s fotografiemi na Googlu a jsou si holky podobné. O téhle rostlině jsem dosud neslyšela.  Děkuji mockrát. Hanka
Co je to za rostlinu?, 6.8.2014
Letos na jaře jsem dostala oddenky rostliny, zasadila jsem je do zahrady a teď je z toho asi 1m vysoká rostliny s velkými rozložitými listy a uprostřed vyrůstá dlouhý stonek zakončený oranžovočervenými květy. Myslím, že strelicie to není, květů je na... celý příspěvek >
Švestkové víno, 2.2.2012
Dobrý večer, mám tu knihu, resp. miniknihu, o domácí výrobě vína z cca 30. let, myslím, že jsem tam viděl návod na švestkové víno (hledal jsem šípkové víno), pokud se mi povede tiskovinu najít, návod dodám. Evidentně se tedy dělalo, minimálně v... celý příspěvek >
Chování palíren při destilaci, 2.2.2012
Jel jsem také cca 50 kolimetrů, je-li ale osvědčená v cca 30 km vzdálenosti...?!? Zatím nemám zkušenosti, pálil jsem jen jednou a nevím, zda, případně jak lze zákazníka obrat... (Nevím, zda jsem nebyl... celý příspěvek >
Chování palíren při destilaci, 2.2.2012
Dobrý večer, děkuji za zprávu, nějak mi to nejde otevřít, asi to Anonymous přišli omrknout... ;) Bohužel nevím, kolik je minimální množství kvasu, který přijímají, za pár týdnů budu mít cca 100 litrů. Ale děkuji, hezký... celý příspěvek >
Chování palíren při destilaci, 2.2.2012
Dobrý den, jsem z Kladna, kam prosím Vás, vozíte kvas na vypálení? Díky, Michal
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika