Příspěvky uživatele - 220.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za rostlinu?, 15.1.2013
Čerstvá šťáva listů má antiseptické účinky, zastavuje krvácení, léčí popáleniny, ekzémy, šťávou také potírají dásně při parodontóze. Obsahuje ale malé množství alkaloidů, proto ji užíváme jen krátkodobě.
Zabřezlá samice, 15.1.2013
Pokud si začne tak po třech týdnech trhat chlupy a dělat hnízdo. Pokud to dělá třeba již po 10ti dnech, tak březí není. Nebo opakovat připuštění, březí už nebude držet.           Lída
Podivné chování kočky, 15.1.2013
Mrkněte ještě na tohle - Agresivita koček vůči majitelům – kazuistiky Lída
Podivné chování kočky, 15.1.2013
Ještě bych možná zkusila ten feromonový odpařovač Feliway (psala jsem o něm 12.1. v 23,52 -  Zrentgenoval ho ten veterinář, jestli třeba nemá kameny, jak tady bylo psané? Asi bych ještě pár dní počkala, on se většinou účinek léků neprojeví tak... celý příspěvek >
Podivné chování kočky, 14.1.2013
Tak jak jste dopadla?   Lída
Jsme ještě národem zahrádkářů?, 14.1.2013
Zapomněl jste ještě na jeden důležitý účinek práce na zahrádce - člověk si tam krááásně vyčistí hlavu od starostí a stresu - a to je dnes k nezaplacení Lída
Záchrana kaktusu, 13.1.2013
ps - jestli ta zelená část hnije jen dole a nahoře je v pořádku, tak odřízněte to hnijící dole a nechte zdravou horní část s naroubovaným žlutým zakořenit znovu.
Záchrana kaktusu, 13.1.2013
Žlutá část vám sama neporoste, nemá chlorofyl, musela byste ji zas na něco naroubovat. Tzn.u nového spodního kaktusu (podnože) seříznout vršek přiložit odříznutou žlutou část tak, aby se vnitřní kroužky v pletivu dotýkaly nebo protínaly (musí mít... celý příspěvek >
Podivné chování kočky, 13.1.2013
To ale opravdu vypadá spíš na nějakou bolest, co chce zahnat...   Lída
Aucuba - nemoc listů(?), 13.1.2013
Pokud to dělá přes zimu, mohlo by to být vlhko + chlad dohromady.  Lída
Nová andulka, 13.1.2013
Dejte mu čas, zatím to je pro něj ještě nové prostředí, nejdřív si musí zvyknout na nový domov a nové lidi. Vyletí, až babičce bude zcela důvěřovat.     Lída       
Jsme ještě národem zahrádkářů?, 13.1.2013
Michale, píšete, že se snad neprodloužila pracovní doba. Vy nechodíte do práce? Dnes se nedá o půl třetí "zapíchnout" v práci a vyrazit na zahradu! Kdosi dnes chce práci udržet, je v zaměstnání kolikrát do večera, místo původních tří lidí dělá práci... celý příspěvek >
Podivné chování kočky, 12.1.2013
Ještě jsem na netu našla tohle: Pokud se kočka cítí bezpečne ve svém prostředí, otírá si hlavu o nábytek, rohy zdí, nebo okraje záclon a zanechává zde látky nazývané „obličejové feromony“. Tyto feromony jí poskytují pocit spokojenosti a pohodlí... celý příspěvek >
Podivné chování kočky, 12.1.2013
Omlou vám se, předtím jsem ten váš ranní příspěvek přehlédla, proto jsem psala o Silvestru... A nebolí ho třeba zuby? To bývají protivní i lidé...
Podivné chování kočky, 12.1.2013
Rozhodně bych ho utratit nenechala, to už je poslední řešení!! Možná něco vyšetřením zjistí... Jedna fenka, co ji léta nosím piškoty přes plot, vždycky byla hodná. Pak mě zničehonic kousla a během dalších dvou dnů i svou paní, na její dceru vrčela a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika