Příspěvky uživatele - 230.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Moje zkušenosti s kadeřavostí, 19.11.2013
Pěstuji broskve asi 10 let.Na kadeřavost stříkám 2x po opadu listů(měďnaté přípravky) a 2x po vyrašení(systémové přípravky).Přes tato opatření se mi každoročně obejevuje kadeřavost, ovšem v mírné podobě.Ovšem to co mě potkalo letos bylo nevídané.Na... celý příspěvek >
Zálivka po hojení stromů, 17.3.2013
Po hnojení stromů průmyslovýmí hnojivy se doporočuje zálivka.Je nutné zalévat i v této době kdy je půda po zimě vlhká?
Hnojení stromů, 18.11.2012
Hnojíme jabloně pod obvodem koruny nebo celou plochu?
Savo, 16.8.2012
zdravím-když máte betonový bazén, jak jste dělal vnitřek? folii Vám svařovala firma??Mám napůl zapuštěný bazén, plech+folii, ale jak v něm děti "rajtují",každý rok protrhnou folii.Proto uvažuji o betonovém-svépomocí.Můžete se podělit o... celý příspěvek >
Zálivka při hnojení granulovanými hnojivy. Je nutná?, 1.4.2012
Při hnojení granulovanými hnojivy se má provést jejich zapravení do půdy a zalití.Dojde ke znehodnocení hnojiva pokud se nezalije?
Je vhodné obohacovat kompost chem.hnojivem?, 22.3.2012
Mám kompost tvořený převážně posečenou trávou a shrabaným listím.Je vhodné takový kompost přihnojovat chemickým hnojivem?
Jak hnojit jabloně, 18.3.2012
Má se hnojit pod obvodem koruny kde jsou vlásečnice nebo u kmenu?
Mulčování pod stromy, 31.1.2012
Dělám pod stromy nastýlku z posečené trávy.Je vhodné mulč ponechat do příštího roku, nebo ho na podzim shrabat a zkompostovat?
Vanda ve sklenici? Poradite?, 8.7.2011
dostala jsem Vandu ve skenici a jsem spokojena, před vánocemi kvetla a vlednu už byla odkvetlá, ale nevím jak dlouho kvetla protože jsem ji dostala pod stromeček.Já ji jednou za týden zaliju destilovanou vodou asi tak na 3 hod.potom vodu sliji... celý příspěvek >
Sršně - jak na ně?, 21.8.2008
Zrovna před chvílí jsem vznesl dotaz na jiné rubrice jak na sršně. Mám je přímo pod sádrokartonem, v podkroví. Nedá se k nim dostat, jen jsou slyšet jak tam lezou a jsou vidět, jak zalétají pod střechu. Slyšel jsem, že někomu se i prokousali do bytu.... celý příspěvek >
Jak na sršně, 21.8.2008
Nejspíš mám v podkroví přímo za sádrokartonem sršně. Nedá se k nim dostat, je to šikmina stropu, jen možná něco nastříkat zvenčí pod tašky.  Nemáte někdo nějaký tip jak se jich zbavit?
Poměr oleje, 13.7.2008
Díky všem za rady, myslím, že mi ot stačí. Vilém.
Poměr oleje, 12.7.2008
Taky si myslím, že dávat víc oleje než udává výrobce není dobré. Vždyť by musela začít špatně spalovat ne? Měla by v té směsi málo benzínu. Ještě jeden dotaz: Je možné, že v záběhu nepujde motor tak jak má? Už se mi stalo, že nešla nastartovat a při... celý příspěvek >
Poměr oleje, 11.7.2008
Zdravím vás, prosím o radu. Koupil jsem motorovou pilu Partner 421 a k ní olej Husqarna xp. V návodu k pile je poměr olej-benzín 1:40 a ne oleji je 1:50. Čeho se mám držet? Dík.
Nedozralé nektarinky, 31.1.2008
Váš problém u mne začal stejně. V určité fázi se růst nektarinek (mám jen 1 strom) zastavil ve velikosti kaštanu, růst broskví pokračoval normálně. Když jsem už myslel, že z úrody nic nebude, snad po měsíci se růst obnovil a plody rychle... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika