Příspěvky uživatele - 240.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Konec pesticidů pro zahrádkáře?, 3.5.2013
Čtu se zaujetím tuto diskuzi a přiznám se, že občas tu chemii v minimální míře taky použiji. Nicméně pokud někdo uvádí, že velkopěstitelé jsou v použití chemikálií lepší než malopěstitelé je mylná. Před 4lety jsem vyslechl v autobuse rozhovor dvou... celý příspěvek >
Jahodnik, 18.3.2013
Tak po 3měsících pěstování odrůdy temptation mi zůstaly jen 2 krásné sazenice (z 15semen). Příští rok to zkusím znovu, jen nasadím na přelomu březen/duben. Domnívám se, že vysoká úmrtnost souvisí s nedostatkem světla během zimy. Petr76
Proč mam každý rok plísen sněžnou v trávníku, 3.3.2013
Tento problém se zde řeší každé jaro. Jsou tu toho mraky. Použijte vyhledávání. Petr76
Proč mam každý rok plísen sněžnou v trávníku, 3.3.2013
S postřikem nemám osobní zkušenost. U souseda ale vidím, žeplíseň se tím hodně omezí. Já proti plísni bojuji vertikutací. Na podzim jsem (září, říjen) vertikutoval co 3 týdny (nože ale nejedou do kořenů). Po každé vertikutaci ještě dávám říční... celý příspěvek >
Jahodnik, 11.2.2013
Já je mám v obýváku na JV okně. V obýváku je 23°C. Mám je tedy raději přemístit do pokuje s JV oknem a teplotou 16-19°C? Děkuji za radu. Petr76
Jahodnik, 11.2.2013
Děkuji za vysvětlení. Tak nějak jsem to tušil. Vaše kořínky Vám závidím. Já zrovna včera pikýroval a kořínky jsem takové neměl ani omylem. Zalévám podmokem. Petr76
Jahodnik, 27.1.2013
Dobrý den, vypěstovat jahody ze semínka považuji za docela náročné. Jsou to jedny z nejchoulostivějších semínek. Zrovna nyní mám na okně Temptation. Koupeno 15 semen. Vyklíčilo 13ks. Jsem ve stádiu růstu prvního pravého lístku a "žije" mi... celý příspěvek >
Stavba udírny s grilem svépomocí, 18.3.2012
zdravim tě Martine.dají se vubec koupit konicke šamotove cihly, ktere jsi použil na oblouky?pamatuješ si rozměr.
Hrušně, 25.2.2012
chtěl bych se zeptat z vas řad odborniku o peči hrušky, nevim co ji chybí.jsem spiše laikem.zhruba 4 roky neplodi je každym rokem střihana listy ma ale neplodí.děkuji za radu.
Stavba udírny s grilem svépomocí, 5.2.2012
pokud budeš mit čas tak napiš jak to dopadlo.
Stavba udírny s grilem svépomocí, 3.2.2012
kde maji levne klobasy?my udime zatim v dřevěne.až to postavim, uvažuju o vyvložkovani dřevem.zkus vyudit plecko.začal jsem na bučku ale plecko to jt top.i syr není špatny jako chutovka.
Stavba udírny s grilem svépomocí, 2.2.2012
velice děkuju za informace a čas straveny na netu.trošku mam obavy s uzením v zimě co to uděla.mame totiž tradici udit před svatkama ve starym dřevenem uzaku.je třeba mírrně pozvolna roztapět.
Staří sousedé, 31.1.2012
Dobrý den, Jelikož jsem jeden z lidí, kteří se přestěhovali do nového domu na vesnici a kteří zapadají do výše uvedeného profilu lidí z města (ačkoli jsem bydlel celý život na vesnici, 8km od současného nového domu), tak se těm lidem, že chtějí... celý příspěvek >
Stavba udírny s grilem svépomocí, 31.1.2012
a co žikaš na zdici sparovaci maltu ZT od SALITHU, dokonce jsi se na to ptal ty.zjistil jsem to po přečteni mynulych přispěvku.nebylo to nahodou v tych polskych stavebninach koupeno malta od firmy IZOLBET ZMK-cM15.pokud se zvoli špatna malta jde... celý příspěvek >
Stavba udírny s grilem svépomocí, 29.1.2012
neznaš nahodou typ nebo označeni malty.i ty šamoty jsi s tym spojil?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika