Příspěvky uživatele - 77.249

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Termín výsadby česneku, 20.11.2012
Lonský rok a začátek 2012 byl pln příspěvků jak nejlépe- i na Moravě jistě sázeli před zámrazem, ale česnek není.Můžete sdělit jak jste dopadli tzn uvést lokalitu, den výsadby a výsledek? PetrK
Termín výsadby česneku, 20.11.2012
Kdy jste sázeli vloni a jak jste dopadli? Petr
Cesnek roste do nati, 4.7.2012
Pisatelka píše, že roste do natí - např Dukát při zálivce má letos natě 80cm vysoké a palice na stvolu 150cm nad zemí.Velké natě - velké cibule stvol ihned vylomit jak se objeví.Cibule jsou pak ještě větší.Česneku zdar PetrK
Dve hlavičky cesnaku, 4.7.2012
Dve hlavičky cesnaku--Dle ing. Kozáka jsou to vynesené středové stroužky u česneku nepaličáku třeba Lukan.Jsou to asi dobré sadby neb jsou nad zemí. Paličák dělá dlouhý stvol s pacibulkami. Některé drobné a mnoho jiné větší a méně.Co by pěstitelé za... celý příspěvek >
Krtek - a je to, 9.2.2012
Další ukázky
Krtek - a je to, 19.1.2012
Odkazy na pastičku: 1, 2, 3, 4, 5, 6 a mnoho dalších
Krtek - a je to, 18.1.2012 Obsahuje fotku
DRUHý neumím to oslat najednou nějak to nejde  PETR
Krtek - a je to, 18.1.2012 Obsahuje fotku
DRUHÝ
Krtek - a je to, 18.1.2012 Obsahuje fotku
PETR
Krtek - a je to, 18.1.2012 Obsahuje fotku
Vážený pane nečekám děkovné chorály- na tomto i ostatních vláknech jsou kladné příspěvky.Já bych býval také nepsal, ale stálé dotazy mně donutily.Já měl zahrabáno také, ale po likvidaci hryzců se mi to již neopakovalo a to již dva roky.Pokud je... celý příspěvek >
Krtek - a je to, 18.1.2012
Wimpi Vážený pane já už myslel, že se nijak nevytočím-ale trochu mě to mrzí, že stále vedete svou. Já již ani jméno výrobku neuvádím, abych snad nepohoršil Vaše ego, ale moje zkušenosti jsou prostě takové. Spokojení uživatelé se také najdou, ale... celý příspěvek >
Krtek - a je to, 17.1.2012
Náhoda, která trvá několik let, se dá považovat za jistotu - doporučuji číst vlákno Krtek - a je to. Na tomto fóru je několikrát zdokumentováno, že pokusy o vyhnání krtka z jeho teritoria nejsou úspěšné - náhodně se stane, že krtek z nějakého důvodu... celý příspěvek >
Jak na krtky, hraboše a hryzce?, 17.1.2012
Náhoda, která trvá několik let, se dá považovat za jistotu - doporučuji číst vlákno Krtek - a je to. Na tomto fóru je několikrát zdokumentováno, že pokusy o vyhnání krtka z jeho teritoria nejsou úspěšné - náhodně se stane, že krtek z nějakého důvodu... celý příspěvek >
A opět krtek, 17.1.2012
host - xxx.xxx.188.68 (?), 17.9.2009 13:33 Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu) Náhoda, která trvá několik let, se dá považovat za jistotu - doporučuji číst vlákno Krtek - a je to. Na tomto fóru je několikrát... celý příspěvek >
Krtek - a je to, 17.1.2012
Před 3 týdny jsem byl upozorněn, že v OBI je k dostání past (dvojice drátěných pružinových pastí) pod názvem Farilia, č. výrobku 325 431, Německo (Kč 89,-/sada). Zakoupil jsem v prodejně v Plzni 2 sady a použil. Jeden týden krtek pasti obhrabával a... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika