Příspěvky uživatele - 218.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Broskev Symfonie, 19.2.2012
Kdy a jak provádíte ten letní řez?Dělá se většinou po sklizni, ale Symfonie je jedna z těch pozdnějších, tak se bojím, aby se rány do zimy zahojili.Hlavně ve vyšších polohách.Nebo myslíte, že mé obavy jsou zbytečné-475m.n.m chráněná poloha.Broskvím... celý příspěvek >
Broskev Symfonie, 16.2.2012
Zasadil jsem broskev Symfonie. V podstatě jsem se o ní nic nedočetl jen to co se píše v reklamě. Koupil jsem jí v kontejneru v létě a zdá se že bude mít silnější růt. Také vytvořila dost květních pupenů.To je vše co oní zatím vím.Máte někdo větší... celý příspěvek >
Hodnocení rezistentních odrůd angreštů, 16.2.2012
Mám třetím rokem Invictu, Rokulu a Pax. Prvmí rok celkem dobrá chuť. V loňském roce, na každém stromku, bylo aromatických dobrých plodů jenom pár. Ostatní byly jako by dost nalité vodou a fádní. Možná to bylo tím, že jsem je dost zalíval, a oni si... celý příspěvek >
Meruňky Pincot a Kioto, 14.2.2012
Zdravím Martine.Vaše Pincotka vypadá opravdu dobře.Jak o ni pečujete, mám na mysli hnojení, provzdušňování kořenů atd.Nebo to necháváte osudu.Jsem z vyšší polohy a zřejmě budu muset mím novím meruňkám trochu pomáhat. Proto z vás tahám informace, a... celý příspěvek >
Meruňky Pincot a Kioto, 13.2.2012
Stříkáte něčím? Jestli ano, tak napište prosím čím a kdy.
Meruňky Pincot a Kioto, 13.2.2012
Mám od podzimu dvě Kiota, a na jaře přidám Pincot, všechny kousek od sebe. Tak snad to bude s tím opylováním ok. Jižní čechy 475 m.n.m-chráněná poloha.Bohužel, to důležité- zkušenosti zatím žádné. 
Meruňky Pincot a Kioto, 10.2.2012
Jak se u vás dařilo těmto dvěma odrůdám v roce 2011 a v jakých nadmořských výškách.
Jakou atraktivní švestku pro děti, 5.2.2012
Velice rád bych ten Opál zkusil, ale už bohužel nemám kam ho dát. Ještě chci na jaře dát jednu meruňku Pincot a zahrada bude plná. Ale doporučím ho známím.
Jakou atraktivní švestku pro děti, 4.2.2012
Dobrý den. Althanovu máme, ta opravdu nemá chybu. Šťavnatá, sladká, výborná. Rozhodl jsem se, že to s tím Tophitem zkusím. Je to hezký stromek, a i přez tu nadmořskou výšku, jak jsem již psal 450m.n.m, to nakonec nevzdám.Dost věřím té naší perfektně... celý příspěvek >
Jakou atraktivní švestku pro děti, 29.1.2012
Dobrý den pane Stanislave, napsal by jste prosím něco o tom Valoru?Jaké byly plody a jestli si myslíte, že by se hodil do té mé nadmořské výšky. A něco o zdravotmím stavu těchto švestek. Děkuji.
Jakou atraktivní švestku pro děti, 27.1.2012
Poradí někdo jakou švestku do 450m n.d.m, chráněné místo ze všech stran celí den sem svítí sluníčko. Velké plody dobrou na chuť, odolnější monolioze, nebudu pálit je to spíše pro děti, aby si měli co utrhnout. Na podzim jsem zasadil tophit, ale po... celý příspěvek >
Třešeň Regina, 26.1.2012
Další pozitivní zpráva, já už se zase čertil, že jsem opět zasadil nějakou mrňku.Počkáme na další reakce.
Třešeň Regina, 26.1.2012
Pane Vinšálku nějak jsem přehlédl, že jste již nějakou úrodu těchto třešní měl. Napište o nich něco prosím. Barva, velikost, chuť atd.Děkuji.
Třešeň Regina, 26.1.2012
Jak velké jsou plody Reginy.Tady všude píší velké až 10g a v knize pomologie peckovin je udána jen střední velikost. Tak kde je pravda.Máte někdo zkušenost?
Třešeň Regina, 17.1.2012
Krásná třešínka a ta nadmořská výška zdá se že bude patřit opravdu mezi ty odolnější.Někde jsem tu četlže právě Regina byla dost napadená mšicemi a Těchlovan vůbec tak uvidíme ono je to asi jak kde. 
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika