Příspěvky uživatele - 143.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slivovice k narození syna, 22.12.2011
Přibližně každé 2 roky máme dobrou úrodu. Sbíráme a prodáváme výhradně kvalitní a dozrálé ovoce. Co se týče slivovice... tak na hodonínsku - oblast tzv. Horňácku máme dobrou slivovici, nebo hruškovici, kterou nám každný chválí. Není problém prodat,... celý příspěvek >
Rozdíl mezi Ringlí a Blumou, 20.12.2011
Chtěl bych dodat. že ta "bluma"... plody jsou něco mezi durancií a renklódem. Něco tak na pomezí. Víc o těchto stromech, nebo odrůdě nevím. O stromy se starám dlouho, ale až teď (po škole) mám na všechno čas. Chci se naučit štípit atd...
Rozdíl mezi Ringlí a Blumou, 20.12.2011
U nás na horňácku říkáme žblumy nebo tak nějak. Mám pár stromů a ovoce na nich je perfektní. Navíc je nenapadá šárka. Nevíhoda těchto stromů je, že rostou poměrně pomalu a dostávají tzv. Mrtvici - menší stromy. Ovoce padá ca v půlce srpna a to... celý příspěvek >
Elektrická řetězová pila, 28.9.2008
23.9.2008 jsem koupil el. řetězovou pilu Dolmar ES 2140 A. Pořezal jsem s ní cca jen 0,5 m3 dřeva, ale to nemění nic na situaci, že jsem její koupí neudělal chybu. Je prostě skvělá, silná, řeže kmeny o průměru 40 cm jako máslo. Samozřejmě přihlížím k... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika