Příspěvky uživatele - 155.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Leskora a Radka 29.6.2011 - fotky, 2.7.2011
Nádherné fotečky . My dnes obrali pár meruněk (Marlen) na knedlíky a po sklizni půjde osmiletý strom pokácet. Za celou dobu co ji máme tak neměla tolik plodů co je na Vašich fotkách. Přitom co pendluji Břeclavskem a Mikulovskem tak vidím stromy... celý příspěvek >
Plísen bramborová možná léčba nebo konec rostlin?, 2.7.2011 Obsahuje fotku
Já nevím zda je to přímo septorioza (příznaky odpovídají) ale mám to každý rok hlavně na rajčatech v květináčích, postřik jsem 2x vyzkoušel ale nezdá se mi že by zabral, a tak to neřeším. Liší se to také odrůdou od odrůdy, možná je to i opakovaně... celý příspěvek >
Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným, 2.7.2011
Dnes jsme byli sbírat nakladačky ale žádná sláva, násada veliká ale je chladno. Taky jsme sklidili první meruňky,  venku již sklízíme skorá rajčata (asi osm odrůd) i papriky (AMY, Beros, Samara), šlahouny melounů po deštích poskočily o půl... celý příspěvek >
Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným, 2.7.2011
Slovy klasika  Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným bych Vás chtěl uvítat do diskuze o stávajícím průběhu letního počasí a požádat o Vaše komentáře. U nás v Břeclavi je větrná kosa se čtrnácti stupni celsiovými, dokonce jsem byl zavřít... celý příspěvek >
Přerostlá rajčata - ostříhat listy?, 1.7.2011
Naprosto souhlasím, pokud odstraňovat listy tak až po dozrání plodů na vijanu (u tyčkových), sklidím rajčata a pokud jsou listy pod ním špatné tak jdou do pryč.
Melounoviště 2011, 1.7.2011
Před chvílí jsem se prohrabávat tím melounovým zeleniskem a pozoroval jsem určitý odstup v násadě plodů. Jsou tam větší plody které narostly chvíli potom co rostlina vyhnala boční výhony, pak dlouho nic a až teďkom, když jsou rostliny hodně... celý příspěvek >
Melounoviště 2011, 30.6.2011
U nás dnes přeběhly jen tři krátké ale prudké bouřky, prší většinou vždy o víkendu. Na "mokré" zahradě taky skoro nezalévám, O víkendu jsem zalil Kristalonem plod a květ, pokud zaprší jednou týdně tak pod textilií se vlhkost udrží dosti... celý příspěvek >
Melounoviště 2011, 30.6.2011 Obsahuje fotku
Mělo by tam být 14 rostlin (12 odrůd) vodních odrůd a jeden cukrový, ten však neroste a asi odejde.
Melounoviště 2011, 30.6.2011 Obsahuje fotku
S tímto musím jen souhlasit, rané odrůdy již mají plody až 15 cm jiné zase teprve začínají kvést. Rozdíl pozoruji i ve stanovišti, jedno je s mokrým podložím a těžkou zeminou, druhé je suché kde zatím ani nezalévám, na obou je natažena černá... celý příspěvek >
Slimáci, 30.6.2011
U nás letos skoro nejsou, nasypu modré granule a oni se požerou i navzájem, a když na nějakého kápnu on-line tak ho hned napíchnu nebo přefiknu tím co je po ruce a nechám být.
Bledé listy na broskyne, 30.6.2011
Včera jsem prohlížel toto vybarvení na listech broskvoní a jak jsem již psal na jiné diskuzi, je toho letos abnormálně hodně. Na ostružinách Fytovit už zabral a listy se vybarvují "správným směrem". Nejvíce to mám na hrušních, broskvoních,... celý příspěvek >
Melounoviště 2011, 26.6.2011 Obsahuje fotku
Ten plod byl asi něčím poškozen ale vypadá to že se rána zacelila a bude ó-ká. Co se týče růstu rajčat tak letos vše (nejen rajčata) roste jako buřina, tolik zelené hmoty už dlouho nebylo. Přikládám ještě fotky cukrových melounů které mám ve... celý příspěvek >
Co je révě?, 26.6.2011
Neřešte to, vajíčka to nejsou.
Male hnede potvory na kopru, 26.6.2011
No jo, ale do okurek se dává téměř zralý kopr, nejlépe ho nechat "vysypat" pro další sezonu nebo rozhodit při zpracování půdy na jaře. Tyto potvory jsem ovšem ještě neviděl, jen menší na citrusech, kopr u nás nejvíce napadají mšice.
Co je révě?, 26.6.2011
Dobrý den Paľo, vysazoval jsem tuto odrůdu předloni takže ještě nerodila. Bohužel musím konstatovat že rychlost růstu této sazenice je ze všech odrůd co mám nejpomalejší, mám dokonce obavy že nenaroste a nevyzraje natolik aby se příštím rokem... celý příspěvek >
Další diskuze:  16,  17,  18,  19,  20  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika