Příspěvky uživatele - 176.119

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Seříznutý špičák, 6.12.2011
Zmysel to ma, ale musite pocitat s tym ze do zapestovania korunky stratite jeden rok. P.Z.
Odruda merunky Pinkcot, 30.11.2011
Kupte si Vehardu. P.Z.
Ktory orech vybrat, 3.11.2011
Tak som sa nakoniec rozhodol pre Milotai 10 (uz je doma), necham sa prekvapit, co z toho vyrastie. Inak u nas bola tohto roku naduroda orechov. :)
Ktory orech vybrat, 2.11.2011
Ci ze nieste s nim spokojny, co vam na nom nevyhovuje ak mozem vediet?
Ktory orech vybrat, 2.11.2011
Mars by som bral hned, len ho blizko mojho bydliska, neviem zohnat. Inak polohu na pestovanie orechov by som mal mat dobru, nakolko v minulosti bol v nasej dedine orechovy sad. P.Z.
Ktory orech vybrat, 2.11.2011
Dobry den, tuto jesen chcem zasadit orech v 400 n.m.n, rozhodujem sa medzi tymito odrodami: Apollo, Saturn, Lake, Milotai 10, poradte ktoru odrodu by ste si vybrali, pripadne ktoru by ste nedoporucili. P.Z. Dakujem
Skladování hrušek, 18.10.2011
Moja skusenost je ze cim je v pivnici vlhsie, tym lepsie. P.Z.
Podnož Mer u meruňky, 17.10.2011
Ci je to dobra podnoz, Vam napise niekto skusenejsi, ja mam len jeden strom marhule na myroblane, ci ze vlastne skusenosti so semenacom nemam.
Podnož Mer u meruňky, 17.10.2011
Najskôr merunkovy semenac. Ked si nieste niekedy isty, treba sa pytat priamo predajcu. P.Z.
Jak rozeznat podnož?, 16.10.2011
Tiez sa priklanam k tomu ze na fotkach su vyhonky myroblanu, sudim tak podla ciastocne zelenej kôry, no mozem sa mylit. P.Z.
"Štrůdlové jablko" - jaké odrůda?, 5.10.2011
Pozrel som na internete fotky odrody Antonovka, a zrejme mate pravdu Pan Milos. P.Z.
"Štrůdlové jablko" - jaké odrůda?, 5.10.2011
Pan Bardak, pochadzam z vychodneho slovenska a tato odroda, je u nas na dedine, bezne pestovana. Aka je to presne odroda, si ale netrufam napisat, nakolko je u nas nazyvana, viacerymi menami: napr. strudlovka, citronka, antonovka. Na jedenie v... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika