Příspěvky uživatele - 45.90

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
destilační přístroj, 29.10.2007
Ahoj. Mám problém se švestkovým kvasem. Mám dvě 50-ti litrové bečky mirabelek z niž v jedné je cítit ACETON a v druhé je to O.K. sbíráno i zakvašeno kulturními kvasinkami ve stejnou dobu. Sudy čisté. Čím by to mohlo být? Popřípadě dá se to nějak... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 26.9.2007
Děkuji za odpověď. To jsem chtěl slyšet . Takže teď hurá do výroby .
Destilační přístroj, 25.9.2007
Díky za rady. V podstatě nebudu mít nikdy míň než 50 litrů kvasu, spíš více. Kotlík bude jednoplášť s mícháním. Já si myslím, že pálit jednou 100L vyjde ekonomicky levnějc než pálit dvakrát 50 litrů. Jen bych měl ještě jeden dotaz pro host -... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 22.9.2007
Díky za konkrétní radu. 120l - poloprovoz, já si myslím, že pod 50 l nemá cenu kvasit a v 120 l  kotlíku udělám i 50 litrů. Kotel se chystám udělat, myslíte, že je to moc? no budu to muset zvážit ale pod 70 l nejdu A plynový hořák prodávají na... celý příspěvek >
Habr v kombinaci s jinym, ale barevnym kerem jako zivy plot, 17.9.2007
Dobry den, prosim o radu zacatecnikovi. Chci si vysadit zivy plot z habru (2x40m dlouhy) ale chtela bych jej v kombinaci s nejakou jinou drevinou, ktera barevna, nejlepe cervena. Aby to hezky do sebe zapadlo obe dreviny. Lze to vubec??? A pokud ano... celý příspěvek >
destilační přístroj, 3.9.2007
204/1993 Sb. Sdělení ministerstva zahraničních věcí o sjednání Rozhodnutí č. 1/93 (C) Společného výboru Evropského společenství a České republiky a Slovenské republiky o vývozu některých ocelářských výrobků z České republiky do Společenství Takže... celý příspěvek >
destilační přístroj, 28.8.2007
proč myslíte, že lihový teploměr není dobrý nápad? je dost přesný a má rychlou odezvu, snad by jste tam nedal rtuťový! a pokud myslíte bimetal tak ten má setrvačnost jako prase
destilační přístroj, 28.8.2007
no konečně nějaká konkrétní rada - děkuji p. xxx.xxx.2.33. David
destilační přístroj, 27.8.2007
Mám na mysli kotel nerez, kolonu asi měď tak průměr 70 nebo 80 mm, prostě nejmenší rynna. 1/3 měděné raschigovky kvůli síře a teď zbytek, zřejmě skleněné rašigovky a nebo skleněné kuličky? a hlavně výška kolony, to jsem zatím nezjistil a nikdo mi... celý příspěvek >
destilační přístroj, 25.8.2007
Dobrý den. Mohl by jste dát nějakej odkaz na kolony? nějak hledám a hledám a nic. Popřípadě bych uvítal pomoc s konkrétní kolonou pro 70 -ti litrový kotel. Kolona zřejmě nerez a nebo měď a výplň raschigovy kroužky. Hořák asi 8 KW. Když tak... celý příspěvek >
jak na potkany na zahradě, 6.6.2007
To by šlo, zvlášť dobrý je foxteriér, ale zahradu ráno nepoznáte :))
vlašský ořech, 28.9.2006
Prosím o sdělení kde lze koupit roubovaný ořech. Oblast Frýdecko. Děkuji
vosí hnízda v zemi, 17.7.2006
také nevím, jak vosí hnízdo zlikvidovat, zkoušel jsem koupit různé přípravky na likvidaci - biolit, raid atd, ale nic z toho nepomohlo, když jsem díru zakryl velkým kusem plechu, tak si vosy našly také cestičku, jak se dostat do hnízda zpátky,... celý příspěvek >
malo listu, 16.2.2006
Kmínek draceny lze nařezat na kousky, ty zastrčit do hlíny, vypustí kořeny. Řez v květináči přikrýt vatou a kropit, aby vata nevyschla, dá se zakrýt i mikroténovým sáčkem a dírkou dovnitř kropit. Pahýlek se rozvětví na 2 až 3 nové stonky. Ty po čase... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika