destilační přístroj



host - 45.90 (?)
26.9.2007 17:08
Děkuji za odpověď. To jsem chtěl slyšet . Takže teď hurá do výroby .
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   Předchozí příspěvky  |  <  46,  47,  48,  49,  50  >   
                     
host - 12.58 (?), 22.9.2007 21:37

Nevím, jaký mají otop... u kotlů co uváděli v té knížce (vyrábíme ušlechtilé destiláty). Já si jedu v malém a tak mám hrnec obalený novinama asi 8 vrstev, abych měl co nejmenší ztráty a to mám normální 6-ti stupňový vařič. Jinak je velký rozdíl ve vyplnění deflegmátoru, když tam dám technické kuličky o průměru 9mm a nebo kroužky o průměru 20mm, hlavně co se týká % a i teploty. Podle mě to bude souviset to jak jsme se učili o skle krátkém a dlouhém každé sklo chadne ruznou rychlostí. Křemenné sklo okolo 3 vteřin borito-křemičité kolem 10 vteřin a sodno-draselné tam je to 15-20 vteřin teď píši o intervalu zpracovatelnosti na 1mm tloušťky skla. Je to vlastnost, kde materialy se snaží ztrácet teplotu toto je třeba mít na paměti. Jiné to bude u keramiky - třeba náplň z keramických izolátorů, jiné to bude zase u nerezu. Já vám nemohu napsat proč mám nižší spotřebu energie a nebo jestli bude lepší nerez oproti sklu. V jednom bude určitě lepší - když spadne na zem... Víte v Semtíně co jsem dělal, tak se dělali doprovodné látky k lékům a ty se vařily v železných kotlích co byly vysmaltované a apratůry ze skla - asi by bylo jednodužší je dělat z nerezu... Ono když jste stál u toho a věděl jste že konec takové kolony je ve 3 patře, kdy deflegmátor měl průměr kolem 50cm a náplň byla kroužky průměr 35mm a to bylo třeba ve 4-řech válcích o délce 1,5m - mělo to asi svůj význam.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
oljitbur - (12) - 113.29 (?), 24.9.2007 14:47

Hodně záleží na tom jaké máte možnosti. Na jedné straně zdroj surovin. Pálenice jsou vesměs stavěné na minimáln množství 100 l (vyjímečně berou 70 l). Při klasickém jednostupňovém pálení  se doporučuje mít tak tři kotle kvasu, abych využil kapacitu kotle pro druhé pálení. Od toho se tedy odvíjí případná velikost  - objem kotle. Na druhé straně s velikosti kotle rostou i úměrně vyšší náklady na provoz (ohřev, chlazení, manipulace, prostor..). Pokud však máte možnost dělat nový přistroj v nerezi za lidovou cenu tak bych se přikláněl k větší velikosti. Zvažte ještě jeho provedení (jednoplášť, dvouplášt) případně další použití mimo sezony...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 45.90 (?), 25.9.2007 11:44
Díky za rady. V podstatě nebudu mít nikdy míň než 50 litrů kvasu, spíš více. Kotlík bude jednoplášť s mícháním. Já si myslím, že pálit jednou 100L vyjde ekonomicky levnějc než pálit dvakrát 50 litrů. Jen bych měl ještě jeden dotaz pro host - xxx.xxx.30.90 - když to vezmeme opačně a udělám kolonu 130 mm širokou a 700 mm vysokou, berme, že je to skolo, vysypanou skleněnými kroužky třeba 10x10 mm, přepal napoprvé 70-60 %, kolika litrový kotel to zvládne? čistě hypoteticky min/max? teda pokud to tak lze spočítat.  Děkuji za odpověď.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
oljitbur - (12) - 113.29 (?), 25.9.2007 12:13

Známý experimentoval s deflegmátorem z nerezi na kotli o objemu cca 50 l. Na víku měl  dóm o průměru 150mm a výšce 180mm a dále trubku (bez náplně) o průměru 50 mm vysokou asi 850 mm. Dostával se na první přepal okolo 50 %, ale senzoricky nic moc. Takže jel druhý přepal, kde se však dostával okolo 90  %. ..zkrátka to nebylo co chtěl... Ještě ke kotli. Z více zdrojů mohu potvrdit, že dvojitý plášt je lepší. Pokud nemáte problémy s materiálem vřele doporučuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 35.127 (?), 30.9.2007 11:07
No, tak to mel ukonceni kolony v druhem patre a varil jen 50 l.  No, tak tady se potvrdilo, ze prazdne trubky holt nestaci a to jsem psal, ze tam musi byt napln, ta para vam jinak prolitne a nevysrazi se, na patricnou teplotu, nekde vyse jsem psal, ze mam o 1/3 vetsi plochu deflegmatoru, nez Destila Brno, ja si atdy trosku pripadam jak... asi to sem pisi zbytecne... jo je lepsi mit dvojity kotlik, ale jen pro ty co vari i knedliky, jinak je to zbytecne, kdyz budete davat stavu, je to jen ztrata energie a zase se to jen prodrazi. Dam priklad, co potrebujete lih a ten tece, tak vsechno (ty sracky ze svestek normalne precedim pres silonky, chce to ale poradne, nejake silnejsi, ne z zadny 17-nactky, ale z poradny báby... tim oddelite stavu a zustane vam jen hnede hovno (odpad je, kdyz je to bez pecek jo. Asi z 30 l tak 4 kg.) Tak je zbytecne, mit dvojitou stenu a nepotrebujete ani michadlo...
Jinak na 50 l bych udelal deflegmatoz o prumeru 70mm, delka 50-60cm a napln kulicky tak 2kg (60%<) a ten clovek by se na to mohl divat ze zeme...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
oljitbur - (12) - 113.29 (?), 1.10.2007 10:20

Dík za zhodnocení stavu - holt chyběla zkušenost, respektive možnost diskuse, dneska by to dopadlo asi lépe i když nikdy není pozdě. Názor předám. Ještě k plášti - dvojplášti, nebo míchání (bez míchání). Zřejmě používáte ztekucující enzymy na kvas a poměrně malé množství jinak si nedovedu představit cezení jeho většího množství přes punčochu... Docela by mně zajímala dosažená chuť výsledného produktu, byl by možný košt...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 37.135 (?), 2.10.2007 20:34

Košt? Teď toho tady moc nemám, jen ananas a udělanou borovičku. Do 14-cti dni bych měl začít s višněma. Ještě tu mám naložený víno a jeden likér, ale ten nikomu nedávám, protože lidi ho stejně nemohou posoudit, protože tady se neprodává a v Německu se špatně shání a je i drahý. Take ho maji jako výrobní tajemství, myslim, že se na něj vztahují srandy, jako na Becherovku... adresu mi mužete poslat, ja vám nejake vzorky take mohu poslat. A to na zarezavac@libimseti.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 68.57 (?), 11.9.2009 9:21

Hmmmm, k těm silonkám, chtěl bych vás vydět jak cedíte 100l kvasu, stačí když tam nalijete litr a máte je až na podlaze, děsně se natahují, krom toho hustota pevných částic kvasu je ucpe nevylisujete takto všechno, a když už to takto děláte těch 100 l budete lisovat minimálně hodinu.V odpadu který pak asi vyhodíte, což je cca 15 % obsahu sudu máte ještě lihu na minimálně litr destilátu to je jako by jste ho vyhodil.radši nechám větší ukap pro jistotu, než to zbůhdarma vylívat.Jo a k zpětnému toku flegmatu:: což takhle koupit měděnou okapovou rouru vypálit ji a do ni udělat spirálu podobne jako zavináč a pak ji natahnout do kuželu, tak aby se stoupání navzájem skoro dotýkalo?spodní a hiorní díl vyvést ven z okapovky vyvrtanýma dírkama zavařit jako instalater měděné topení nahoře a dole a pustit do toho studenou vodu.spodek celé roury nanýtovat na helmu kotle a nahoru udělat klobouček a z něj teprve pak lihovou trubku.Zesílíte tak páry velmi dobře.B.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 28.220 (?), 26.9.2007 16:19
130mm na 700mmby mohlo stacit, kdyz tloustka steny nepresahne 3mm. A v mistnosti nebude pretopino a bude tam kolem  5-10C°. Jinak napln by asi byla dobra, jen chudak kdo vam to bude rezat krouzky 10x10mm to mu povolte 10x 20mm, at se z toho neopupinkuje. Nebo si objednejte 3kg technickych kulicek 1kg by melo stat kolem 160 Kc. U vitrumu, nebo verkomu a nebo v ornele, tam by jste je dostal jeste levneji. Kdyz ta destilace bude trvat tak kolem 2,5 hod, tak se k tem 70% dostanete. Na teplomeru pred chladicem by jste se mel drzet do 84C°.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 45.90 (?), 26.9.2007 17:08
Děkuji za odpověď. To jsem chtěl slyšet . Takže teď hurá do výroby .
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  46,  47,  48,  49,  50  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika