Příspěvky uživatele - 82.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plísen bramborová na rajčatech 2016, 4.9.2016
Má ještě cenu stříkat proti plísni? A čím? Letos jsem stříkala 2x Acrobatem, plíseň se ale teď začíná objevovat. A má pršet... Děkuji.
Co s cuketami?, 22.8.2016
Zcela souhlasím. Domácí je domácí
Okurka žloutne, 15.8.2016
Sklepem to nebude. Dělají to i na záhoně. A jen tahle odrůda.Reginy jsou zelené.
Okurka žloutne, 15.8.2016
Ale ty okurky to dělají od začátku.
Okurka žloutne, 15.8.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den. Mám poprvé okurky Dalila F1 od Moravo Seed a jsou flekaté. Dělají to i malé okurky. Když je utrhnu ještě zelené, tak mi ve sklepě za pár dní taky zežloutnou. Nevíte, čím to je? Děkuji.
Co to je prosim?, 17.7.2016 Obsahuje fotku
Zdravím. Můžete mi někdo říct, co mi to roste na záhoně? Mám pocit, že se starám o plevel A ještě jsem našla pěkného brouka. Co to je? Děkuji.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 5.6.2016
Zdravím. Mohu smíchat Score plus Delan s nějakým přípravkem proti mšicím? Nebo musím stříkat dvakrát? A s jakým odstupem? Děkuji.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 2.6.2016
Děkuji.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 2.6.2016
Dobrý den. Jsem úplný začátečník a tak se ptám. Tím triazolem TM myslíte Score? A když smíchám 2 přípravky, tak jakou koncentraci mám dodržet? Děkuji moc.
Fazole nemaji lusky, 4.10.2015
Můžu se zeptat jaké velkoplodé keříčkové fazole pěstujete? Děkuji.
Fotky dýní a vaše zkušenosti s pěstováním, 11.9.2015
Také bych uvítala recept. Děkuji. Alena
Moniliosa - pomozte mi se v tom vyznat, 21.8.2015
mám stejný dotaz. Napadené větvičky jsme ostříhali. Ale co postřik? Děkuji.
Něco mi žere listy dýně, 4.7.2015
Já to našla i na okurkách. A letos je to poprvé. Nebudu si těch potvor všímat. Slimáků moc nemám, chodím na ně po setmění s baterkou a rýčem. Seknu je za ušima a nechám ležet. Sežerou se sami.
Něco mi žere listy dýně, 4.7.2015
Máte pravdu, děkuji. A jak se těch potvor zbavit? Nebo tak moc neškodí?
Jaká je to odrůda?, 15.10.2014
Řekla bych, že ano. Je to kyselé jablko. A na slunci ten strom není docela určitě. Jablka jsem sebrala pod stromem 3.října.
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika