Příspěvky uživatele - 82.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaká je to odrůda?, 15.10.2014
Zdravím. Je to ze 2 jabloní. Nějak se mi nepovedlo popsat obrázky. Roste to kousek od mé zahrady. Je to starý zpustlý sad.
Jaká je to odrůda?, 15.10.2014 Obsahuje fotku
Můžete mi říct, co to je za odrůdy? Děkuji moc. Alena
Meruňce něco schází?, 15.10.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den. Letos se mi v meruńkách objevily černé ´cucky ´. Na povrchu meruňky nic nebylo vidět. Nevíte čím to je?
Chyba při očkování hrušně, 14.10.2014 Obsahuje fotku
Prosím o radu. Co s hrušní, která je na fotce? Z očka vyrazily jen květy.Děkuji. Alena
Jaká školka v blízkosti Prahy?, 4.10.2014
Pane Stando, taky bych se chtěla kouknout do seznamu školek kontrolovaných ÚKZÚZ. Mohl byste sem vložit odkaz na stránku? Děkuji. Alena
Mio?, 4.10.2014 Obsahuje fotku
moc se mi to nepovedlo. fotky se přídávají po jedné.
Mio?, 4.10.2014 Obsahuje fotku
Prosím o radu. Na fotkách je koupené Mio. Ale ještě drží na stromě, mám pocit, že stromek dostal ve školce špatný štítek. Nevíte co mi to vlastně roste na zahradě? A ještě jsem našla ve starém sadě něco, co vypadá jako malá hruška.Plody jso už... celý příspěvek >
Podnož M9, 4.10.2014
Vlastní semenáče? Můžu se zeptat, z čeho berete semena a za jak dlouho se dají naroubovat? Děkuji moc. Alena
Postřik na podzim?, 6.9.2014
Dobrý den. Chci se zeptat jestli se nějaké postřiky dělají na podzim. Proti čemu a čím?  Myslím, že jsem měla na švestce svilušku. Byla celá stříbrná.Možná tam je stále, moc na to nevidím. Stačí spálit listí? Děkuji všem. Alena
Bio postrik na plisen okurek a rajcat, 31.8.2014
Dobrý den. Můžu se zeptat jak používáte sodu bikarbonu? Jak to mícháte? A co tím stříkáte? Děkuji. Alena
Keř nebo stromek angreštu - střih?, 15.7.2014
Děkuji za všechny odpovědi. Budu stříhat výhony těsně u země a nebudu zastřihávat boční obrost. Chápu to dobře? Jak dlouho mám výhony ponechat na keři? U rybízu píšou 3 roky. To tady asi neplatí. Zdravím. Alena
Keř nebo stromek angreštu - střih?, 14.7.2014
Dobrý den. Můžete mi napsat, jak stříháte keřový angrešt? Je nějaký rozdíl ve stříhání stromku nebo keře? Děkuji. Alena
Fazole Dalmatin, 27.4.2014
Nemate nekdo zkusenosti s kerickovou fazoli Dalmatin? Je opravdu kerickova? A v jakem sponu se ma pestovat? Dekuji moc. Alena
Udrzba okolo stromku, 22.3.2014
Dobry den. Muzete mi nekdo poradit, jak hluboko zasadit novou hrusku? Co ma byt pod zemi? I misro roubovani nebo ocovani?Dekuji moc.
Cena vajec, 13.4.2012
Prodáváme za 3 koruny, když jsme po Vánocích zvedli cenu na 2,50 bylo z toho velké haló. Dneska nám lidi mohou ruce utrhat a někdy si připadám trochu jako blbec, když naprosto čerstvé, velké domácí vejce prodávám o 2 koruny levněji než bůh ví jak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika