Příspěvky uživatele - 161.61

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vonka, 12.10.2011 Obsahuje fotku
Zdravím pane Petře, nádherné zlatistvé plody se Vám urodily.Ve Vašem případě úřadoval obaleč, moje Lucasky zdecimovali zmrzlí a co zůstalo je poškozeno mrazy(rzivost na slupce a deformace plodů viz foto).Obyčejně bývají čisté a pravidelně rostlé.Také... celý příspěvek >
Co právě sklízíte?, 11.10.2011 Obsahuje fotku
Asi před týdnem, první probírka odrůdy JONATHAN - čtvrtkmen na M7 + GLOSTER před sklizní. - Mičurin II
Delicious červený, 10.10.2011 Obsahuje fotku
Pane Vysloužil, rouby jsem si objednal v genové bance Holovousy.Pravost by měla být zaručena.Vzhled plodů odpovídá popisu v pomologii " Malá pomologie 1 - Dvořák - Vondráček z r.1969" (mimochodem skvělá publikace) kde se uvádí: RED DELICIOUS -... celý příspěvek >
Melrose, 10.10.2011 Obsahuje fotku
Ukázka neprávem opomíjené odrůdy Melrose.Štíhlé vřeteno na M9 a po ochutnání prvních plodů jsem si pořídil ještě zákrsek na M26.Výborná chuť a doba skladování. - Mičurin II
Delicious červený, 10.10.2011 Obsahuje fotku
Letošní úroda na zatím malém zákrsku - odrůda Red Delicious naroubovaná na M9 - Mičurin II
Rýč fiskars, 6.10.2011 Obsahuje fotku
Paní Blanko, dovolil bych si Vám doporučit rýč od firmy WOLF-GARTEN (viz foto po šestiletém používání).Je vyráběn výškově jak pro muže tak pro ženy.Pořízovací cena cca 1.300 Kč.Nakupujte pouze originál (je spousta napodobenin).Lepší rýč jsem v ruce... celý příspěvek >
Banánové jablko?, 5.10.2011
Bylo by opravdu zajímavé dát do obchodní sítě pěkně vyzrálé Banánové zimní.V té šedé jednotvárnosti stále stejných odrůd se stejným zbarvením (celistvým nebo žíhaným) by tato jablka přímo zářila se svým originálním žlutozeleným zbarvením a růžovým... celý příspěvek >
Banánové jablko?, 4.10.2011 Obsahuje fotku
Hodně zdraví pane Pal'o.Banánové zimní jsem narouboval kopulací ve výšce 30 cm nad zemí na podnož MM 106.Pro názornost jsem vyfotil zapěstovávaný tvar Verierovy palmety.Na chuť jsem velice zvědavý.V drtivé většině mě můj frňák na odrůdy nezklamal. -... celý příspěvek >
Banánové jablko?, 3.10.2011 Obsahuje fotku
Pro milovníky křehké krásy. První úroda 3 jablíček odrůdy Banánové zimní na Verierově palmetě.Zatím zapěstovávám.Po dokončení bude ozdobou zahrady. - Mičurin II
Mac Intosh a Lobo, 3.10.2011 Obsahuje fotku
Pro příznivce odrůdy Spartan.Letošní úroda štíhlého vřetene na MM 106.Osobně neznám krásnější pohled na bedýnku jablek, jak na Spartany.Ojínění+originální zbarvení. O chuti nemluvě. -Mičurin II
Kam se poděl Šampion?, 25.9.2011
Pane Pa'lo, uvádíte náhlou ztrátu chuti Šampionu.Toto účelové tvrzení zkusím trochu rozebrat.Je známo, že Šampion je podzimní odrůda, tudíž jeho optimální konzumní zralost je limitována.Velice záleží v jaké nadmořské výšce je pěstován ale hlavně do... celý příspěvek >
Kam se poděl Šampion?, 25.9.2011 Obsahuje fotku
Dovolil bych si účastníkům této diskuze zaslat ukázku letošní úrody Šampion (čtyřleté vřeteno, podnož J-TE-H.)Zdá se, že na této podnoži se jí daří.Nezaznamenal jsem zatím žádné odchylky.Plodnost a růstové přírustky jsou v rovnováze. - Mičurin II
Jabloňová ministěna, 22.9.2011
Peterkovi, na Vámi uváděnou kótu by se mohli vejít 4 jabloně ve tvaru štíhlého vřetene.Základní podmínka, slaběji vzrůstné podnože M9,J-TE-E, J-TE-H, M26.Dle snímku, první stromek 1 m od zdi.Následující vzdálenost mezi stromky 1,2 m směrem... celý příspěvek >
Kam se poděl Šampion?, 22.9.2011
Pěkně jste ten Šampion vylíčili.Člověk by si o něj neopřel ani kolo.Všichni svorně v jednom šiku.Jak jsem ostatně předpokládal.A právě pro tyto příšerné vlastnosti je tato odrůda a její mutace každoročně doporučována ovocnářskou unií k výsadbě v... celý příspěvek >
Kam se poděl Šampion?, 20.9.2011
Pane Vysloužil, Váš příměr ke zpěvačkám je zavádějící.Dodnes jsou oblíbené u jisté sorty posluchačů (já osobně je nemusím).Zato nové zpěváky nikdo nezná.Vyletí jak komety a za 2.roky je nikdo nezná.Přesně to sedí na dnešní odrůdy.Vyrobíme zázrak,... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika