Příspěvky uživatele - 184.52

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Copak je tohle? k cemu to slouzi?, 28.10.2011
Diky za vase odpovedi zitra zavolam zname ze se jiz zjistilo k cemu to je. jinak je to opravdu v tech osmihranech vcelku ale da se to pomerne jednoduse rozklepnout. J.K.
Copak je tohle? k cemu to slouzi?, 12.10.2011 Obsahuje fotku
Mohu se zeptat k cemu tohle slouzi nebo slouzilo?Znama to nasla pri vyklizeni spejcharu a rada by to osadila kvetinami jsou to jakesi keramicke tvarovky
Sekačka pro babičku, 11.7.2011
Takže stojím před následujícím rozhodnutím potřebujeme sekat kolem domu a kolem zahrádky trávu je to poměrně členitý né však kopcovitý terén nepotřebuji sekačku těžkou a ani elektrickou stačí mi nějaká menší, sekat se bude pravidelně a spíše jen... celý příspěvek >
Antištěk - máte zkušenost?, 13.11.2010
Souhlasím s Vaším názorem. Sousedův pes řve téměř celý den i noc a sousedi dělají mrtvého brouka. Prostě neslyší. Když jsme ale my řezali 6 hodin v jednom kuse dřevo - podotýkám pouze ve dne ne v noci, tak se jim to nelíbilo. Prý je to slyšet. Pila... celý příspěvek >
Antištěk - máte zkušenost?, 13.11.2010
Pod našimi okny mají sousedi psa, který štěká, a to nepřeháním, 20 hodin denně i v noci. Spaní máme dobré, ale to nás budí už rok. Se sousedem se samozřejmě nemůžeme domluvit. Zavřou ho do stodoly jen když jim přijede vnučka s miminem, aby jí... celý příspěvek >
Neznámá rostlina, 11.9.2010
může ho nechat přes zimu venku?
Neznámá rostlina, 11.9.2010
děkuji podívám se, oni toitž u toho měli lísteček s bletilla striata což je orchidej
Neznámá rostlina, 11.9.2010 Obsahuje fotku
ještě jedna fotka
Neznámá rostlina, 11.9.2010 Obsahuje fotku
dobrý den nevíte náhodou někdo co je toto za bahenní rostlinu? nemohu to nikde najít.děkuji všem
Jehlové ložisko na pístním čepu, 18.8.2010
ložiska s plastovou klecí byla sice pokud si dobře pamatuji na klice motoru motocyklu MZ 150 která jsem měnil kamarádovi ale pístní čep má poněkud vyšší teploty. J.K.
Lepší křovinořez - který?, 16.7.2010
Používám stroj Husqvarna 333 R na stejné učely (+ vyžínání náletů do cca 3 cm průměru stačí trojzubý kotouč) na které ho potřebuje a je naprosto vyhovující nicméně dnes bych koupil spíše HQ 335 Rx který má nižší vibrace ale samozřejmě také neuděláte... celý příspěvek >
Křovinořez HQ 333R motor se dusí a jde špatně do otáček, 1.5.2010
přesně stejný problém jsem měl se stejným strojem a bylo to přicpaný odvzdušňovací ventil ve víčku nádrže v záruce odstraněno ;). J.K.
Prořezání chráněného stromu?, 10.4.2010
Takže po vašich reakcích jsem se rozhodl dopsat sem několik upřesnění nevím o nikom kdo by chtěl strom nějak brutálně prořezat nebo snad pokácet je to strom ke kterému má většina místních občanů velmi kladný vstah.Obecní zastupitelstvo již několikrát... celý příspěvek >
Prořezání chráněného stromu?, 8.4.2010
Prořezání chráněného stromu kdo ho muže provést a kdo ho zaplatí??U nás v obci je u hřibotova vemi stará lípa (250let) pozemek na kterém se nachází patří třem majitelům  (dvoum osobám a pozemkovemu fondu) Lípa sice není prohlášena za památnou... celý příspěvek >
Půdní vrták Mountfield MTL 51 x Dolmar PD 520 x Stihl BT 121, 10.2.2010
Tak a teď nevím jestlim je těch 56 cm myšleno na muj příspěvek ale našel jsem že tyhle vrtáky u mnou výše uvedených strojů jsou délky 700mm a krom toho je pro mne nejmenší problém je prodloužit na délku kterou budu potřebovat a budu dělat díry... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika