Příspěvky uživatele - 8.67

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka s/bez pojedzu, 1.5.2008
No, děkuji moc za reakce, přečetla jsem poctivě věšchny. Co myslím pod pojmem "obyčejná" sekačka na sekání 1x/10 dní - no, asi to, že si nezakládám na perfektním "golfovém" trávníku a nehodlám běhat s nožíkem a vyrýpávat... celý příspěvek >
durman, 27.4.2008
Zkuste se podívat, jestli se do něj nedaly mšice. Nemusí zatím být vidět, začíná to jakoby bílými tečkami na listech. Pokud je najdete, mě vyhovuje postříkat přípravkem Fast. Jinak bych ho už pomale dala na sluníčko, zalila, měl by pomale začít... celý příspěvek >
Sekačka s/bez pojedzu, 27.4.2008
Prosím o vysvětlení, jak se chová sekačka s a bez pojezdu. Potřebuji nějakou obyčejnou sekačku na cca 200m2 zahrady, sekání tak 1xtýdně až 10 dní. Uvažuji o Al-ko 38E classic.
elektrická sekačka na trávu, 3.2.2008
Prosím o info, chtěla bych nějakou obyčejnou sekačku na trávu, na cca zahradu 10x10m2, sekání tak 1x za 10 - 14 dní. Prosím, poraďte, jakou máte zkušenost např. se sekačkami ALKO nebo Flymo. Díky  Soňa
bouganvillea, suntavillea - kde ji mají?, 10.1.2008
Dobrý den, nevíte, jsou už v obchodech tyto dvě kytky? Moc ráda bych si je letos koupila, do hobby marketů běžně nechodím, tak bych je nerada propásla. díky Soňa
Kana/dosna, 23.11.2007
Pavle, vy se s tím moc nepářete:-))
Neznámá z Holandska, 20.11.2007
Děkuji moc za tip na zahradnictví, určitě bych se tam zajela podívat. Budu shánět i bouganvilleu.
Neznámá z Holandska, 15.11.2007
Děkuji všem za objasnění. Je pravda, že potřebuje vlhčí prostředí, tam v Holandsku jsem ji viděla růst vždy u kanálů. Prosím paní, která psala, že ji viděla v zahradnictví ve Žďáře, jestli by nenapsala ve kterém. Bydlím taky na Vysočině. Ještě jednou... celý příspěvek >
Neznámá z Holandska, 10.11.2007 Obsahuje fotku
Dobrý den, při pobytu v Holandsku jsem vídala tuhle rostlinu. Má obrovské listy, i přes metr v průměru a je i celkem vysoká. Nevíte,jak se jmenuje a zda se dá koupit nebo pěstovat v našich podmínkách? Za odpovědi děkuji:-)
Co to je?, 10.11.2007
Vypadá jako roztomilá beruška, ale nevím, co to je za druh - jen podle těch znaků to vypadá, že to bude ženská
česnekocibule, 25.10.2007
Ano, taky jsem to viděla v TV /Dobrá rada nad zlato/. Taky bych ráda sehnala. Prý to tu v ČR moc není běžné.
Poraďte tipy na nižší keříky, 24.10.2007
Ještě tavolník - kvetoucí keř. A taky doporučuji podívat se na tuhle stránku, kde najdete i foto. Podotýkám, že s tou firmou nemám nic společného, spíš tu čerpám insipraci z... celý příspěvek >
Berberis frikartii ´Amstelveen´ - víte o něm něco?, 23.10.2007
Dobrý den, je pravda, že o tomto druhu nelze moc najít. Ale podle mě bude mít podobné nároky jako jiné druhy dřišťálů. A většinou keře tohoto typu přehnanou péči nepotřebují. Být vámi, zkusím si na internetu vyhledat info všeobecně o dřišťálu,... celý příspěvek >
Durman rozmnožování, 23.10.2007
Dobrý den, mě se osvědčilo vložit do vody a počkat na kořínky. 3 týdny podle mě není ještě dlouhá doba - možná zkuste přihodit kousínek kristalonu, ale jen špetku. S durmanem + stimulátor rovnou do hlíny zkušenost nemám, ale mělo by to vyjít /u... celý příspěvek >
Muškát převislý - zazimování, 23.10.2007
O přezimování v novinách jsem nikdy neslyšela. Má zkušenost s převislými muškáty je taková, že jsou choulostivější než ty vzpřímené - ty zakoření a obrazí kdykoliv a téměř každá odnož. U převislých pro jistotu odnož dávám do stimulátoru. Jeden rok mi... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika