Příspěvky uživatele - 168.97

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hroznovité borůvky Réka, 25.9.2011
Pokial su obe rastliny rovnakej odrody, nevidim dovod, aby pri rovnakej starostlivosti bolo mozne po troch rokoch rozoznat, ktora bola pri sadeni mensia a ktora nie. U mna to neni mozne rozoznat uz po dvoch rokoch. Niektore dokonca maju tendenciu ma... celý příspěvek >
Sestřih zimolezu kamčatského, 25.9.2011
Skusenosti s jeho odrezkovanim mam len chabe, ale jedni z najvacsich propagatorov v cechach a na slovensku odporucaju odrezkovat v case kvetu. S preriedovanim velmi stareho kra by som osobne zacal niekedy v predjari v cca druhom mesiaci. Nestrihat to... celý příspěvek >
Ktera z boruvek se nejvice podoba lesni boruvce, 25.9.2011
V popisoch odrod sa ako odroda s chutou najviac pripominajucou lesne cucoriedky popisuje Northland. Osobne to posudit nemozem, nakolko ju nepestujem. Ale aj ine odrody so velmi chutne. Je to ako u jahod. Nie vsetky chutovo vyborne chutia ako... celý příspěvek >
Jak prostříhat kanadskou borůvku?, 25.9.2011
Suhlasim s uz napisanymi odpovedami. Cucoriedky rodia prevazne na letorastoch vyrastajucich zo starsieho dreva. Prilis stare drevo vsak uz neni moc rodive, preto je potrebne ho obmienat. Polamane, chore, alebo pri zemi rastuce tenucke konariky je... celý příspěvek >
Ostružina Karaka Black, 25.9.2011
Tiez zhanam tuto odrodu. Farmu Kocmanovi som kontaktoval a obdrzal som informaciu, ze licenciu uz vratili a nemnozia tuto kvalitativne zaujimavu licenciou chranenu odrodu. Podla obdrzanych informacii, dovody, pre ktore licenciu vratili, su neni v... celý příspěvek >
Réka - samosprašné borůvky, 25.9.2011
To je divne, ze nakvitli. Mne zatial kvitli vzdy. Problemy by som videl vo dvoch rovinach. Prva, cucoriedky v tieni menej plodia a bujnejsie rastu. Druha, pokial su neni moc zatienene, je mozne, ze je problem vo vyzive. Respektive ciastocne vo... celý příspěvek >
Zimolez kamčatský (Kamčatská borůvka) - jaké odrůdy?, 25.9.2011
K tomu zivemu plotu. Nie vsetky odrody su pre tento tvar vhodne, nakolko niektore maju nizsi vzrast. Treba sa pri kupe za tymto ucelom pestovania poradit.
Zimolez kamčatský (Kamčatská borůvka) - jaké odrůdy?, 25.9.2011
Nemajte obavy. Pokial preziju zimu a bude sa im na stanovisti pacit, pojdu dobre. Kvitnut zvyknu uz tohtorocne odrezky, takze mozno nejaky ten plodik ochutnate uz aj po prezimovani. Je to nenarocna rastlina a neni su s nou takmer ziadne starosti.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika