Příspěvky uživatele - 49.54

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ginko biloba, 28.6.2012
Metr? A pak že jinan roste pomalu :-) Mám jinánek za 80kč koupený v Průhonické dendrologické zahradě a kupodivu vypadá, že i v tom květníku se mu daří. Za letošek už narostl 40cm. Bohužel ale bude moct na finální stanoviště nejdříve za dva roky, až... celý příspěvek >
Půdokryvný jehličnan do polostínu, 28.6.2012
Chtěla bych nějakou stálezelenou půdokryvnou věc do výsadby u plotu. Z východu bude nějaká vysoká ozdobná tráva, ze západu červená tavola kalinolistá, plot je jen pletivo, takže nestíní. Tavolka nemá ani metr a trávu jsem ještě ani nestihla koupit.... celý příspěvek >
Arundo, 14.5.2012
Pokud mi ještě Arundo nevyrašilo (koupila jsem na podzim v Litoměřicích malé rostlinky), tak už asi nevyraší, co? Přes zimu bylo přikryté, ale asi nepřežilo :-(
Hebe zimní pokrývka, 16.10.2011
Mám 3 drobnolisté, dostala jsem je darem, myslela jsem si, že je necham být, že žádné cimprlíny citlivé nechci a když umrznou, tak prostě umrznou a nahradím je něčím odolnějším... ale celé léto rostly a jsou nádherné a nerada bych o ně přišla. Čím je... celý příspěvek >
Libavka - Gaultheria procumbens, 6.10.2011
Koupila jsem si pár libavek, aby na zahradě bylo co nejvíce jedlých rostlin, ale raději jsem měla místo obsadit brusinkami, ty jsou chutné. Libavky jsou bohužel dost nedobré. Nechutnají ani mě a to už je co říct, sním téměř cokoli rostlinného a... celý příspěvek >
Zimolez kamčatský (Kamčatská borůvka) - jaké odrůdy?, 26.9.2011
Děkuji za odpověď. Remonta a Trimfa jsem vzala jako sázku na jistotu, ale ty 3 neznámé právě proto, že mám ráda překvapení, tak bych se ho ráda dočkala. Zvýším šance přežití, když na ně na podzim nastelu listí? Zahradničím prvním rokem, tak se zas... celý příspěvek >
Zimolez kamčatský (Kamčatská borůvka) - jaké odrůdy?, 21.9.2011
Tak jsem nakonec dnes koupila Modrý Triumf, Remont a jakési 3 neznámé mrňavé - Sinička, Nimfa a jedna u které není ani cedulka. Tak jsem zvědavá, jak se ukáží, škoda že jsou tak malé, mají třeba jen 10cm, ty ještě nějaký rok nezaplodí.
Zimolez kamčatský (Kamčatská borůvka) - jaké odrůdy?, 18.9.2011
Proč byste tyto dvě nekupoval? A které byste naopak kupoval a kde? V tom výzkumáku?
Jeřáb - jaký druh?, 10.9.2011
Uvažuji, jaké stromky nakoupit do zahrady, a přemýšlím i o jeřábu. Ale netuším, jakou mají jedlé odrůdy chuť. Dnes jsem nějaké ochutnala u silnice. Měly docela netradiční chuť, kterou nedokážu k ničemu přirovnat a nemůžu říct, že bych se po ní... celý příspěvek >
Zimolez kamčatský (Kamčatská borůvka) - jaké odrůdy?, 10.9.2011
Prosím vás, nevíte kde u Prahy koupit Modrý Triumf a Remont? Děkuji
Jak na rez hrušnovou?, 6.9.2011
Na sousedním neudržovaném pozemku je ošklivý starý jalovec chvojka a my i další sousedé máme neplodící rezavé hrušky. Stromy jsou vysoké, takže postřik by byl možný tak leda z letadla ;-) Pomohlo by jalovec zahubit nějakým neselektivním herbicidem?... celý příspěvek >
Muchovník Lamarckův, 6.9.2011
Koupila jsem před pár dny v zahradnictví v Blatné 2 keře A.lamarckii, skoro tak veliké jako keřík na obrázku výše, za 180kč/ks, což mi přijde hodně fajné. Očekávám, že by příští rok mohly smysluplně plodit. Pokud se mi je nepodaří zahubit. A toho se... celý příspěvek >
Muchovnik - kterou odrodu, 12.6.2011
Zvažuju vysázení živého plotu z Muchovníku. Jak daleko je mam od sebe rostliny sázet? A jaké odrůdy? Určitě chci Balerinu, ale ráda bych zkusila i jiné, i třeba proto, že by mohly dozrávat v jinou dobu. Zkoušel jste někdo muchovníkový likér? Co by... celý příspěvek >
Dýně hokkaido, 11.6.2011
Tak co pěstitelé, jak máte velké hokaidíky? Měla jsem stará semínka, co ale přesto brilantně vyklíčila, takže opečovávám rovnou 17 rostlinek :-) Tak doufám, že budou dýňové hody :-) Sázela jsem je jen tak do hlíny, maj kolem sebe jen cca 2 litry... celý příspěvek >
Rostlina s mělkými kořeny, 10.6.2011
Je pro mě příliš nejasné, když je v nabídce napsána velikost kontejneru. Potřebovala bych spíš vidět reálné foto, abych věděla, kolik kontejnerů musím koupit. Jak rychle se bambusy rozrůstaj? Co se stane až vyplní vymezený prostor?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika