Příspěvky uživatele - 165.139

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bobkovišeň, omrznutí listů, 23.2.2012
Lído, mám Bobkovišeň také částečně popálenou. Píšete, že by se měla koncem zimy obalit. Má ještě smysl jí teď zabalit, nebo je to pro tento rok už ztracené? Díky za odpověď. Jitka
Kombinace okrasných trav, 9.9.2011
Dobrý den, chtěla bych si v rohu zahrádky vysadit ostrůvek okrasných trav, můžete mi prosím poradit, jaké druhy skombinovat? Jedná se o jižní stranu, půda těžší jílovitá. Děkuji všem. Jitka
Bobkovišeň Etna - hnědé skvrny, 12.4.2011
Vím, už jsem ho četla a podle doporučení keř ošetřila, ale chtěla jsem si být jistá, že mám stejný problém, protože moje Bobkovišeň nemá děravé listy. Děkuji.
Bobkovišeň Etna - hnědé skvrny, 11.4.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, na Bobkovišni se po zimě udělaly hnědé fleky, postižené listy postupně zežloutnou a upadnou. Nevím jestli je rostlina omrzlá nebo je to něco jiného? Prosím poraďte, nerada bych o ní přišla. Děkuji Jitka
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika