Příspěvky uživatele - 61.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nejlepší sekačka na trhu, 30.8.2011
před měsícem jsem si koupil MDT 053, 4 kvalty, motor Kawasaki, centrální nastavení výšky. Sekám s tím cca 40arů, jezdí jak drak, motor bere jak má. VR
Otázka - jaký průtok oleje v hydromotoru má asi být?, 9.4.2010
na co to potřebujete?? Co s tím budete pohánět?? Vlada R.
Otázka - jaký průtok oleje v hydromotoru má asi být?, 7.4.2010
omlouvám se za chybu, P je výkon ve wattech, malé p je tlak..
Otázka - jaký průtok oleje v hydromotoru má asi být?, 7.4.2010
16litrů za minutu při tlaku 16MPa je asi 4,3KW (ten tlak jsem vzal jako běžný napájeci tlak, pokud použijete větší, tak si to přepočítejte  Výkon, když nebudeme uvažovat ztráty tj. ideální účinnost, pak vypočtete P = p * Q kde P je tlak v Pa a... celý příspěvek >
Motorové kolečko Muck Truck, 6.4.2010
na Motůčko jsem taky koukal, ale to mi neodlehčí na to koleno. jj. je to děsně drahý, našel jsem výrobce v Číně za polovičku, ale nechci celej kontejner :-) Vlada R.
Motorové kolečko Muck Truck, 6.4.2010
Zdravím, chtěl bych se optat, zda někdo z Vás nemá praktické zkušenosti s motorovým kolečkem Muck Truck. Chtěl bych si ho pořídit, ale vzhledem k jeho vysoké ceně bych si nechal poradit jak se s ním pracuje a jestli to nebudou vyhozené peníze. Mám... celý příspěvek >
Jaký stroj na 5ha pastvin pro několik koní, 9.2.2009
Celkem dobře jste to zhodnotil. Pokud byste se rozhodoval pro starší Zetor, pak je dobré ke koupi přizvat někoho kdo s tím nějaký čas pracoval,  má praxi a můžete mu věřit Jak jste psal, terén máte spíše rovinatý, takže ten přední náhon... celý příspěvek >
Jaký stroj na 5ha pastvin pro několik koní, 6.2.2009
Pro koně asi necháte nějaký výběh a pastvu, takže na zhruba 4 hektary by už traktor mohl být (záleží taky, kolik toho hodláte udělat rukama) Pokud budete chtít sekat s rotačkou, tak pro představu, záběr 165cm potřebuje okolo 40kW motor, pro 185 je to... celý příspěvek >
Kultivátor MS 07 IN, 4.9.2008
mám předešlý model MS 06 asi 15 let a co jsem se tak díval, jeMS 07 to to samé. Používám ho na přípravu zahrádky na jaře, sázení brambor a výběr. Rotavátor je OK, problémy jsou s pojezdem - se záběrem kol, nelíbí se mi že stroj má řešení záběru na... celý příspěvek >
Výběr pily Husquarna 353, Stihl MS 310, Dolmar PS5000, 5.2.2008
na zpracování dřeva je nejlepší profi cirkulárka s průmerem kotouče 60 - 70cm. HOP 70 nebo něco podobného s kolíbkou. Neumím si představit, že bych se lopotil s řezáním na koze. V.Ř.
Nákup profi techniky: Stihl, Brill, Husqvarna, Honda..., 23.4.2007
4500m2 je jen slabý půlhektar, nechápu proč tolik techniky?? V nouzi stačí kosa, jinak jedna sekačka je až až. a řekněme ten křovinořez taky jeden V.R
elektická pila jakej kabel?, 23.1.2007
Myslím, že to co udělal ICE bylo to nejlepší. Vybral kabel v gumě což je optimální s ohledem na odolnost proti náhodnému poškození, průřez 2.5mm2 je taky optimální s ohledem na oteplení kabelu (pily mají obvykle cca 2KW což odpovídá proudu... celý příspěvek >
Kuny, 4.1.2007
Na myši stačí obvykle kočka a až vše vychytá, tak sežere WAS? :-)
Seřízení motorové pily Homelite 3314, 4.1.2007
hmm, tak to jsem trochu překvapen, měl jsem vybraný i ten váleček pro uzavírání benzinu zpod sítkového filtru (píšete jehla) ale konec byl kovový kuželík, žádná guma. Boky toho válečku mají podélně rýhy aby mohl být obtékán benzinem. Asi budu muset... celý příspěvek >
Seřízení motorové pily Homelite 3314, 4.1.2007
Dekuji za reakci kompresi jsem kontroloval měřidlem a i když je to takové to měřidlo co se jen přiloží místo svíčky, ukázalo to zhruba 7, což je pravděpodobně OK. Jehly - ano zkoušel jsem jen otáčet  seřizovacími jehlami od řekněme původní... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika