Motorové kolečko Muck Truck



host - 61.254 (?)
6.4.2010 17:30

na Motůčko jsem taky koukal, ale to mi neodlehčí na to koleno.

jj. je to děsně drahý, našel jsem výrobce v Číně za polovičku, ale nechci celej kontejner :-) Vlada R.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2   
host - 61.254 (?), 6.4.2010 13:47, zobrazeno: 34918x

Zdravím, chtěl bych se optat, zda někdo z Vás nemá praktické zkušenosti s motorovým kolečkem Muck Truck. Chtěl bych si ho pořídit, ale vzhledem k jeho vysoké ceně bych si nechal poradit jak se s ním pracuje a jestli to nebudou vyhozené peníze. Mám koleno po urazu a už si musím nějak pomoci odlehčit, abych ho nenamáhal, tak mi přijde tohle kolečko jako dobré řešení.. Vláďa R.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 65.50 (?), 6.4.2010 14:06

Podívejte se do vlákna Motůčko

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 4.243 (?), 6.4.2010 14:39

Dyť ten Muck Truck stojí půl sta minimálně, to si teda řádně ulehčíte. S motučkem se to nedá konstrukčně strovnat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 61.254 (?), 6.4.2010 17:30

na Motůčko jsem taky koukal, ale to mi neodlehčí na to koleno.

jj. je to děsně drahý, našel jsem výrobce v Číně za polovičku, ale nechci celej kontejner :-) Vlada R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 250.75 (?), 7.4.2010 10:52

A co tak přidělat k Motučku další bantamové kolo / dozadu, na překlápěcím závěsu/ a poté pouze udržovat rovnováhu?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 128.168 (?), 12.4.2010 9:18

Dobrý den, podívejte se na Dakr, je to za polovinu.  Honza V.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
andy.wise - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (585) - 220.250 (?), 7.4.2010 11:09

Isolit vyráběl i kolečko, které mělo přímo pod korbou (pod těžištěm) zdvojené kolo, tedy cosi jako stavební vozík. Možná ještě nějaká mají. Každopádně už je nenabízí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 191.41 (?), 2.6.2010 19:01

Zdravím, s tímto kolečkem mám jen dobré zkušenosti. Opravdu je to dobrý pomocník, který si svojí úlohu plní na 100%. Záleží na co a do jakého prostředí ho potřebujete. Počítejte s tím, že při změně směru, koleno nepatrně zatížíte. Doporučoval bych kolečko vyzkoušet, dnes již fungují půjčovny. Mějte se fajn. Vláďa P.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 87.2 (?), 18.6.2010 14:17

děkuji za doporučení, ted ho sehnat někde laciněji Vláďa R

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 29.6 (?), 19.6.2010 14:46

Je to sice pěkné ale myslim že multifunkční kultivátor udělá více užitku a práce (ovšem možná že tolik neušeří fizických il) nebo si dovedu představit zahradní trakturek či čtyrkolku s vozíkem) ta uveze ještě víc, a mužete se na tom vozit... Nechtěl bych vidět jek by se s tímhle kočíroval vlek 2,5T kdyby se rozhoupal z nejkého vršku..., nebo i lehčí kdyby nebyl zatížený na voj... Já ospbně požívám zahradní trakturek, uveze toho až dost (vozík jsem si vyrobil na míru za půldarma) a navíc mi poseká a vyhrabe trávu + generátor a jednou tak silnější motor...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika