Příspěvky uživatele - 161.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vyzrálý hnůj - nahradí kompost?, 22.10.2011
Dobrý den, jelikož nemám dostatečné a trvalé místo pro kompost (zatím), dovážím zralý hnůj a používám ho jako kompost. Dokáže takový hnůj nahrdit kompost? Je lehký, kyprý, voní jako zemina, vypadá skoro jako rašelina.
Haganta x Toptaste, 15.10.2011
Dobrý den, rád bych se také zeptal jak to je se slivoní Toptaste. Mám jich vysázených celkem 15, ale jedna z neznámých důvodů uschla a druhá padla pod nájezdem zvěře. Chci je nahradit a mám pokušení dát něco jiného. Zmíněná Haganta prý není tak... celý příspěvek >
Latex nebo vápno, 9.10.2011
Dobrý den, rád bych zkušenější požádal o radu ohledně ochrany stromků před mrazem. Vím, že se natírají vápnem, ale známý mi poradil, že lepší je "latex". Nevím o co jde - myslel tím nějakou speciální latexovou barvu?
Znáte dlažbu z kamínků a pryskyřice?, 8.10.2011
Děkuji mnohokrát, to je přesně to co jsem hledal.
Znáte dlažbu z kamínků a pryskyřice?, 8.10.2011
Měl bych k tomuto tématu podobný dotaz. Nedávnou jsem brouzdal internetem a hledal vhodné materiály na betonový chodník. Našel jsem zajímavé řešení, které se skládalo z litého betonu, do kterého se obtiskly takové matrice, které vytvořily imitaci... celý příspěvek >
Roubování javoru, 6.10.2011
Zdravím všechny, u potoka mi roste řada javorů klenů. Je možné je naroubovat na jaře javorem mlečem z důvodu pěknějšího podzimního vybarvení, nebo raději očkovat? Kdy řezat rouby? Děkuji za radu a hezký den Tonda
Sazeni trnek kde jsou mravenci, 5.10.2011
Par mladych stromku mne uschlo a chtel bych tam nasadit nove.mel jsem kolem nich pletivo, kde se nastehovali mravenci a udelali si tam z hliny hnizdo.Vykopal jsem to a v zemi jsou tez mravenci.Mohu do toho nasadit nove stromky, nebo se mam napred... celý příspěvek >
Jak zabránit prorůstání kořenů maliníku k sousedovi?, 26.9.2011
Nestačilo by zahrabat třeba obyčejnou nopovou fólii?
Hruška + Tůje = skvrnitost?, 10.9.2011
Tak tak, tůje przní české vesnice. Tůje patří na hřbitov a do parku, ale v jen výjimečně je lze vkusně zakomponovat do zahrádky.
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 6.9.2011
"dnes si každý skoro zahrádkář koupí fiskars aby ukázal sousedovi že na to má a ty svý 2x2 metry poreje a pak machruje že to má " Máte velmi omezené myšlení, když to vidíte takto... Až budu chtít někomu ukazovat, že na to mám, nebudu to dokazovat... celý příspěvek >
Samozavlažovací koryta, 3.9.2011
Dobrý den, rád bych se zeptal, zda existují samozavlažovací květináče či spíše koryta o délce min 80 cm (a více) a výšce a hloubce nejlépe tak 30 x 30. Nevím zda v této hloubce budou fungovat vzlínací knoty. Předem děkuji za odpověď.
Skušenosti s hlinito-jílovitou půdou, 2.9.2011
Myslíte že je to tím? Přece křemičitý písek je stejně tak ostrý jako perlit...
Skušenosti s hlinito-jílovitou půdou, 2.9.2011
No tak to určitě víc, troufl bych si říci, že řádově...
Skušenosti s hlinito-jílovitou půdou, 1.9.2011
Zahrada je nová, ještě není ani zcela osázená. Bude zčásti okrasná a zčásti užitková. Na kousku už pěstuju nějakou tu zeleninu (s nečekaně velkými výnosy), část je osázena brambory, který prý "zúrodňují půdu" a část leží ladem - nedávno provedená... celý příspěvek >
Skušenosti s hlinito-jílovitou půdou, 1.9.2011
Mám stejný problém. Zemina u nás není spíše ani tak zeminou jak spíše cihlářským jílem s kamením. Weineberger by zajásal... Nepředpokládám, že by se s tím daly dělat nějaké zázraky, ale rád bych ji alespoň nějak vylepšil. Kompost nemám, přístup k... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika