Příspěvky uživatele - 19.125

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co to je?, 15.8.2011 Obsahuje fotku
Moje třešeň Sunburst byla na podnoži ptáčnice. Proto se velmi divím, že zahynula, naopak zákrsek meruňky je v plné síle... podnož Wagenheimova..ta prý jde i do vlhkých půd... o tu jsem měla větší strach. Naše zahrada obsahuje jak jílovitou půdu, tak... celý příspěvek >
Co to je?, 13.8.2011
Dobrý den Pal'o, díky za podporu, určitě dám nový stromek na jiné místo. Myslím, že problém nebyl v jílovité půdě. Stále přemýšlím, co jsem udělala špatně. Jediné, co jsem udělala jinak než minulá léta, bylo přihnojení Cereritem(a je fakt, že před... celý příspěvek >
Co to je?, 12.8.2011
Tak už to má za sebou... byla vyhnilá zevnitř. Nevím jestli to byla choroba nebo jsem ji moc zálevala, máme jílovitou půdu, takže byla moc zamokřená. Zemina byla cítit hodně jako kompost a vykopaný kmen také. Takže to byl sice radikální řez, ale... celý příspěvek >
Postup po rozlomení broskvoně, 12.8.2011
Ulomenou větev jsem odřízla, ošetřila a zdá se, že stromek je zachráněn... uvidí se příští rok... Lenka:-)
Co to je?, 12.8.2011
Přesně tak, balzámem jsem natřela kmen až po té, co začal vadnout stromek. Jak jsem již psala výše, tak byl celý podrápaný od koťat. Stromovým balzámem ošetřuji všechny stromy a zatím vždy ku prospěchu.Lenka:-)
Co to je?, 12.8.2011
Wimpi, ve Vašich fotkách jsem navíc našla stejně napadené listy jako měla moje třešeň loni i letos. Nevím, jestli i toto nemá souvislost se stavem stromu, jaký je teď. Na podzim nebo maximálně na jaře zasadím novou třešeň. Lenka:-)
Co to je?, 11.8.2011
Cereritem jsem hnojila pouze 1x a to i vše ostatní, újmu má pouze třešeň. Nechám ji zatím jak je, uvidím na jaře, jestli se vzpamatuje. Včera jsem trochu prokypřila půdu kolem kmene a půda je velice mokrá. Taky se mi zdá, že se stromek trochu vyklá.... celý příspěvek >
Co to je?, 10.8.2011 Obsahuje fotku
Přikládám ještě listy, čerstvě utřžené, nejsou úplně suché, jsou trochu gumové:-). Jsou kropenaté, to byli i loni až do tmavě fialova(vypadali jako napadené)..jen některé. Tak třeba někdo pozná nějakou chorobu... mám dilema, jetli ji uříznout nebo... celý příspěvek >
Co to je?, 10.8.2011
Pane Vysloužile, pokud je stromek přelitý, tak potom má ještě šanci nebo ne? Mám ho nechat nebo odstranit? Asi by mohl mít uhnilé kořeny, že? Nechávám okolo kmene i posekanou trávu jako mulč. Třeba to je taky špatně ve spojení s tím zaléváním.
Co to je?, 10.8.2011
Pravidelně jsem hnojila od jara Kristalonem start, pak Kristalon plod a květ, později cca červen Cereritem. Taky jsem jí hodně zalévala, ale stejně jako tu třešeň, tak i všechno ostatní... možná, že je to souhra více okolností a sama jsem ji zahubila... celý příspěvek >
Co to je?, 10.8.2011
Stromový balzám... koupený v drogerii, používám ho na všechny stromky. Natřela jsem ho v červenci, když začal vadnout, myslela jsem, že třeba nějak vysychá, protože měl podrápaný kmen od těch koťat...
Co to je?, 9.8.2011 Obsahuje fotku
pokud se mi podaří vložit další foto... tak toto je stav z loňského října viz popis výše... Lenka:-)
Co to je?, 9.8.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, Sunburst třešeň, vysazená na jaře 2009, letos již měla několik plodů, velmi pěkných, stromek byl velice krásný po celou dobu a najednou cca v polovině července začala vadnou, viditelně se změnila a dnes je stav viz foto. Listy téměr... celý příspěvek >
Postup po rozlomení broskvoně, 10.7.2011
Dobrý den, broskvoň vysazená na jaře 2009 letos poprvé plodila, pod tíhou plodů se však ulomila(ne úplně) jedna ze tří hlavních větví kotlovité koruny.  Větev jsem přivázala, ovázala a podložila prknem.  Můj dotaz zní... má smysl větev... celý příspěvek >
Chválím Jukku, 10.7.2011
Připojuji se s pochvalou!!! Jukka je má oblíbená firma, kde od roku 2007 pravidelně nakupuji... nejen ovocné stromky se mi ujaly všechny(a to jsem amatérka:-)), letošní růže také moc krásné!! Jednoznačně doporučuji.Lenka:-)
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika