Příspěvky uživatele - 102.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Doplnění vápníku proti hořké pihovatosti, 25.8.2011
Nu, chlorovým vápnem bych jabloně raději nepostřikoval.
Opět Těchobuzická, 25.8.2011
Chuť Těchobuzické mě u nás letos velmi uspokojuje. Sladká, aromatická mnohem více než rodičovská renklóda. Bohužel poměrně velký 8 letý strom má již třetím rokem sotva 2 kg. Kdyby se rozplodila a nechytla šarku, byla by ideální palírenskou odrůdou.
Nahrada za švestku domácí, 25.8.2011
Chuť plodů Chrudimské je velmi dobrá, dokonce i těch s šarkou. Ze všech slivoní letos nejvíc hnily na stromě.
Postupné zakládání kvasu, 25.8.2011
Přidáním koupených kvasinek nic nepokazíte, zejména pokud by do příštího roku expirovaly. Pravda, asi by bylo účinnější přidat je hned z počátku. Stromem bych netřepal.
Prokvašení meruňkového kvasu, 24.8.2011
Myslim, jste odpověděl sám, riskovat zoctovatění a čekat do nuly se nevyplatí.
Doplnění vápníku proti hořké pihovatosti, 24.8.2011
Mám přesně stejné zkušenosti nako p. Vinšálek.V dávné době nedostupnosti přípravků rozpustnmého vápníku (Kalkosan byl nedostatkový) jsem si vypomáhal opostřikem vápenné vody (vápno - hydroxid je v malém procentu rozpustný, ve větším pak tvoří s vodou... celý příspěvek >
Co právě sklízíte?, 22.8.2011
Mantety, Julie, Hany, Milady i Český ráj jsou už přezrálé. Ještě se dají sklízet Discovery. Mio, Nela. Jedničkou je Krasava, zajímavý je i Jakob Fischer (asi největší jablka na zahradě). Ze starších nadchází čas Grávštýnů a Biesterfeldských renet.... celý příspěvek >
Nahrada za švestku domácí, 21.8.2011
Nestojí. Přírůstky má ještě menší než všechny zmíněné slivoně.Konzumní zralost je krátká, když je jich mnoho, není co s nimi. Drobné plody se do kvasu hůř sbírají a mirabelkový kvas je náchylnější k octovatění než švestkový.   Když už... celý příspěvek >
Rajčatová šťáva, 21.8.2011
Dělám to stejně, rajčata prakticky nepodlévám (stačí jich pár rozmačkat).Steriluju pak zvlášť tu průhlednou šťávu, kterou rajčata pustí (do polévek, gulášů, pod maso), zvlášť zbyly priolisovaný protlak (nebo ho už bez dalšího odpařování dochutím na... celý příspěvek >
Hnojivo na trávník, 19.8.2011
Trávníku tím asi neublížíte, otázkou je složení té hnědé tekutiny. Kolik asi obsahuje živin a jestli to tedy není zbytečná práce.
Dřevoobrábění, 18.8.2011
Jaký máte v úmyslu koupit stroj? Pilu, hoblovku, protah, dlabačku? Nebo vše v jednom? A v jaké cenové relaci? Pro amatérfa, zkušeného kutila nebo profesionála?
Nahrada za švestku domácí, 18.8.2011
Žádná nová odrůda zatím Domácí plně nenahradila. Těch, které se jí blíží je víc: 1. Gabrovská -šarku má na listech, plody zatím zdravé. Chuť vyhovuje, ale plodnbost se mi zdá nižší než Domácí 2. Hanita taky chutná, šarce odlolává, dírkovitosti... celý příspěvek >
Hodnocení meruňkové sezóny 2011, 16.8.2011
Máte štěstí na dobrou půdu. Já, kdybych zasadil stromek (ani to nemusí být po jiném odstraněném) a nenavezl do jámy cca 10 koleček kompostu a písek, tak stromek neporoste vůbec - resp. bude živořit na velikosti ze školky. Ještě že existují myrobalány... celý příspěvek >
Drtič ovoce Shark Fruit, 15.8.2011
Jak už jsem psal výše, starý mixérovy drtič z LETu Kunovice má mimořádný výkon - desítky kg jablek za minutu. Jedinou, ale dost závažnou nevýhodou je, že měkší plody drtí na kaši. Věřím, že konstruktéři Sharku toto vyřešili, byť za cenu značnéhop... celý příspěvek >
Letni hrusky na kvas, 14.8.2011
V knihách se píše o kyselině mléčné nebo sírové. Proč ne citronová nebo vinná, které se přidávají do vín, to nevím.    Sám s tím zkušenosti nemám. Hrušek mám málo a jablka a švestky okyselovat není třeba.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika