Příspěvky uživatele - 152.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Žulový kámen a plynový hořák, 28.8.2011
Je to tak jak říkáš.Nedělám si z toho hlavu ahoj
Poznáte někdo tento keř?, 27.8.2011 Obsahuje fotku
zdá se mi ty listy jaksi uzké...
Stavba udírny s grilem svépomocí, 27.8.2011
Souhlas ty hmoždinky.Hlavně s citem dotahovat šrouby.Spíše nechat volné...
Žulový kámen a plynový hořák, 27.8.2011 Obsahuje fotku
Ahoj, tak jsem to konečně dotáhl do konce.Jsem spokojený s výsledkem.Hořák lze citlivě štelovat, ale žula přezevšechno částečně praskla./asi 13cm/Můj názor je, že velmi záleží jak ten kámen je rostlý a uřízlý.Také jsem jej nejprve potřel olejem a... celý příspěvek >
Stavba udírny s grilem svépomocí, 20.8.2011
Pokud jsou ty cihly jak se říká dvakrát pálené, určitě vydrží.Mezi šamot.plátky ať je malá mezera na dilataci.Ohledně těch šroubů to stačí jeden... V tom neumím spolehlivě poradit.To říkám upřímě Nebudu tu machrovat když s tímto nemám zkušenost.Zkus... celý příspěvek >
Stavba udírny s grilem svépomocí, 19.8.2011
Na jednu stranu chceš radu, na druhou vyhazuješ peníze za rudomal.Však jsem Ti psal že Máš v tom lepení smůlu pokaždé to zákonitě musí spadnout.Je mi to líto Zdeněk
Žulový kámen a plynový hořák, 19.8.2011 Obsahuje fotku
S tím spodním oplechováním jsi mi udělal radost.Jak jednoduché.Jen na to přijít.Je vidět, že jsi tech.typ.Dík za spolupráci.To opásání žuly, tak to je jasné.To udělám.Je to jako se špalkem na štípání dřeva. Jak není okovaný pukne.Kor když je... celý příspěvek >
Žulový kámen a plynový hořák, 18.8.2011
Tak že žádnou radu jsem zde nedostal.Obrátil jsem se na výrobce Meva Roudnice, a možné to je.Tak že kdo by řešil podobný problém, lze topit pod žulovou deskou plynovým hořákem.Nejdříve pozvolna...
Stavba udírny s grilem svépomocí, 11.8.2011 Obsahuje fotku
tak jsem to udělal já... Při topení v udírně jde kouř jen klapkou vzhúru.Do prostoru gril ne. Toho jsem se bál.Ale vše je OK.
Stavba udírny s grilem svépomocí, 8.8.2011
Vypadá to hezky... Je to praktické.Co se týče těch chybiček, co píšeš, tak jsem si všiml jedné.A to ta zlatavá klička na té udírně.Až seženeš jinou, aby ladila k těm pantum, tak to bude OK Přeji brzkou dobrou chuť...
Stavba udírny s grilem svépomocí, 4.8.2011
To nedovedu odhadnout.Mělo by to vydržet.Plátky bych dal jen na dno a kolem dokola a fyzicky je zajistit.Ty co by byli nastojato.
Stavba udírny s grilem svépomocí, 4.8.2011
Ještě jednou, žádné lepidlo ty plátky dlouhodobě neudrží!!!Jak se ohřejí dak se zvětší a po ochladnutí smrští.No a tím jakákoliv teplu odolná hmota popraská a plátky se uvolní.Popadají.Tak je to a ne jinak žel...
Stavba udírny s grilem svépomocí, 4.8.2011
ytong je podivuhodný material máme se sousedy před domem ohniště z tvárnic a neni na nich patrná destrukce. Prší na ně, v zimě zmrznou a nic.Vždyť je to vlastně popílek ne?
Stavba udírny s grilem svépomocí, 4.8.2011
Ničím to nelep nic tam nedávej.Ten šamot má jinou dilataci a proto to bude padat a padat.Musel by být jen na něco navěšený aby se mohl volně hýbat.
Žulový kámen a plynový hořák, 1.8.2011 Obsahuje fotku
Chtěl bych pod žulovou deskou topit plynem.Našel jsem na netu např.průmyslový vařič MEVA Mega Zeus 10kW nebo Sonarema 8 kW.Je z čeho vybírat..Ale nevím, jak se bude kámen časem chovat.Hořáky jsou kruhové přibl.do 15 cm.Ohříval bych bodově, což se mi... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika