Příspěvky uživatele - 35.211

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Venkovní rajče do okrajových oblastí?, 6.2.2015
Já se snažím pěstovat rajčata v nadm. výšce 450 m, 15 m od lesa, což znamená ráno dlouho stín od vysokých stromů a odpoledne stín cca. od 17,00 hod.  Navíc mám na pozemku potok. Když prší, je vzdušná vlhkost vysoká. Každý rok mi některé rostliny... celý příspěvek >
Jaké staré odrůdy na zahradu?, 4.11.2014
Na pozemku, který jsem koupila před 10 lety je jedna jabloň, údajně Matčino.Nejbližší další jabloně jsou cca 600 m vzdušnou čarou.Podloží je žula, místy zvětralá, místy buližníky až do výše 1,5 m. Jabloň slabě kvete, a rozkvétá pozdě, když už jsou... celý příspěvek >
Lískové ořechy, 11.9.2014
Dobrý večer, pane Vysloužile, mohl byste uvést i dobu sterilace lískových oříšků? A jak dlouho je třeba oříšky sušit, než je mohu vylouskat ze skořápek? Když jsem je vylouskala nedosušené, scvrkly se. Lada.
Althanova se zbláznila, 5.7.2014
Dobrý den, vracím se k Vašemu příspěvku o Althanově renklódě, můj strom je osmiletý, zhruba poloviční, také každý rok bohatě kvete, ale nakoneci po postřiku proti pilatce, vydá jen pár plodů. Často si na nich pochutnají vosy než úplně dozrají. Také... celý příspěvek >
Katinka a jiné švestky, 22.5.2014
Mě Katinka také málo kvetla, ale prakticky z každého kvítku bude plod. Já jsem koupila Katinku,(teď je tříapůlletá) krom jiného, protože jsem někde četla, že může sloužit jako opylovač pro Althanovu renklódu. Máte s tím někdo zkušenost, mám Althanovu... celý příspěvek >
Roubování, 8.3.2014
Na této stránce by se vám objevit stránka s adresou japonského výrobce a distributorů. V Evropě je to distributor v Anglii a je tam jeho e-mailová adresa. Možná by někdo podnikavý mohl japonského výrobce kontaktovat a prodávat to rovnou tady. Japonci... celý příspěvek >
Krájená sadba brambor, 3.2.2014
Děkuji za názory. Když jsem toto vlákno zakládala, šlo mi nejen o cenu brambor, ale i o to, že sadby bude možná málo a bude se špatně shánět a tehdy je moná krájení dobrým řešením. 
Krájená sadba brambor, 31.1.2014
Myslím, že letos budou sadbové brambory opět dražší. Na četných zahraničních videích jsem viděla, že pěstitelé běžně brambory krájí, pamatuji si, že je krájel před sázením i můj dědeček. Byla jsem malá a už si nepamatuji jak velké brambory se vyplatí... celý příspěvek >
Množení vinné révy, 31.1.2014
Šlo by odebrat rouby ještě teď? A mohu roubovat na výhon pohřížený loni? Dík za odpověď.
Rajčata pro sezónu 2014, 31.1.2014
Také jsem loni vysadila k rajčatům celer. Měla jsem o něco větší úrodu než předloni, rostliny byly mnohem vitálnější a neměla jsem na nich dlouho plíseň, ale to bylo možná i proto, že loni moc nepršelo. V každém případě to rajčatům neuškodilo. Co se... celý příspěvek >
Listovka, 25.12.2013
Děkuji za rady. Mých několik záhonů specifikuji: jsou to čtyři záhony 1,20 m krát 2,5 m a asi 30 m čtvereč. brambor. Záhony voda vymlela do hloubky 25 cm. Listovka pod lískovými keři o které jsem psala má vrstvu vysokou cca 5-6 cm z čehož jsou... celý příspěvek >
Listovka, 15.12.2013
Letošní červnová povodeň mi odplavila zeminu z několika záhonů a já ji potřebuji co nejdříve nahradit. Na hranici pozemku mám krásnou několikacentimetrovou vrstvu listovky pod lískovými keři, lípou a duby. Nevím ale jak ji použít. V jakém poměru ji... celý příspěvek >
Top taste medzi orechom?, 4.12.2013
Děkuji Vám i panu Standovi,  co se týče barvy listu Katinky, je sytě zelená a zatím to nevypadá, že by u kořenů řádil hryzec. Uvidím příští rok, určitě se budu řídit Vašimi radami. Ada.
Top taste medzi orechom?, 1.12.2013
Především děkuji za cenné rady. Sázela jsem Katinku předloni, pozemek mám v mírném svahu. První rok měl pěkné přírůstky, ale letos skoro  žádné, i když měl 3 květy a z nich zůstal jeden a ten tvořil plod. Bohužel, když začal modrat, upadl.... celý příspěvek >
Top taste medzi orechom?, 28.11.2013
Dobrý den, máte někdo radu, jak vylepšit podmínky pro růst kořenů, když jsem stromek zasadila do v okolí nepříliš dobré půdy ale zasypala kupovaným substrátem. Jedná se o tříletou Katinku a zdá se mi, že se růst letos zpomalil. Jak dostat živiny až... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika