Příspěvky uživatele - 181.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký druh česneku?, 17.9.2012
Tak pro informaci vám sdělím jak to je se sadbou u p.Kozáka. Koupila jsem Vekan a Havran. Taťka chtěl Blanin II, ale ten neměl.Byla jsem tam před osmou a měl již otevřeno. Každou sobotu v zaří má od 8-17 hodin. Sadbu měl: Vekan, Benátčan, Japo II,... celý příspěvek >
Modrobílý záhon, 14.9.2012
Přidám: pivoňka, flox, listopadka, narcis, tulipán, zvonek, čechrava, lilie.
Jaký druh česneku?, 14.9.2012
Chci se do Poběžovic podívat, doufám že alespoň nějaký budou mít.. No když nebudou nic mít začnu shánět jinde. Vím že letošní zima se na česneku vyřádila. Michale v pondělí vám napíšu jak jsem pochodila. Lído, děkuji za oba tipy. Vypsala jsem si jich... celý příspěvek >
Jaký druh česneku?, 14.9.2012
Chtěla bych také zkusit záhonek česneku. Poraďte mi jaký druh česneku si mám koupit u p. Kozáka. Chci tam tuto sobotu zajet, z HK je to kousek. Sestře mám také koupit nějaký modrý zimní paličák ale já se v česneku vůbec nevyznám. Děkuji za rady a... celý příspěvek >
Choroba broskvoně (černá sazovitost?), 7.9.2012
Jedná se o strupovitost peckovin. Já jsem to měla letos také. Diskutovalo se tady o tom. Dejte si to do vyhledávání.
Co je to za květinu, 6.9.2012
Připomíná mi to verbenu. Ale paní Valinová vy nás také zkoušíte jako pan Josef? 
Dělají mi starost potkani, nebo co to je za potvory, 4.9.2012
Najeďte si na titulní stránku Zahrada cz a na levé straně do okýnka vyhledávání napište krysa nebo potkan. Je tam také plno příspěvků. Snad vás to povzbudí v boji s touto nevítanou a nepříjemnou havětí.
Prosím o určení keřů, 1.8.2012
Typla bych to na ptačí zob.
Rajče - plíseň startuje, 26.7.2012
Rajčata mě také vůbec nezrají. Po těch kroupách (3.7.) jsem myslela, že chytnou hnedle plíseň a bude po nich. Listy rozsekané, vršky ulámané no hrůza. Hned jsem je stříkla Ridomilem. Váhala jsem mezi Ridom. a Acrobatem, ten má ale dlouhou OL. Dnes... celý příspěvek >
Vaše zkušenosti s hnojení během roku, 24.7.2012
Na jaře rozhodím na záhony cererit a pak během sezóny zaleji kvašeným slepičákem. Tak asi 4x, vícekrát to nějak nestihám. A na podzim rozhodím suchý slepičák. Do truhlíků dávám při vysadbě skoro na dno drobek sušeného slepičáku a dlouhopůsobící... celý příspěvek >
První broskvoně dozrávají, 14.7.2012
Děkuji vám všem. Tak jsem to dnes již postříkala Horizonem a uvidíme jestli to alespoň zastaví. Možná bych s tím měla postříkat i ty jabloně, pomohlo by to i těm jablíčkům? Ještě jednou díky.
První broskvoně dozrávají, 13.7.2012
Zapoměla jsem napsat, že se jedná o odrudu Cresthaven a ta dozrává až na konci srpna. Tak by mi to časově dalo.Díky za upozornění. Příští rok to budeme muset ošetřit dříve. Já jsem se s tím ještě nesetkala. Vloni byly krásné a velmi dobré.
První broskvoně dozrávají, 13.7.2012 Obsahuje fotku
Pro p. Ivo: Dopadla jsem s broskvemi úplně stejně. Do včerejška jsem si myslela, že je to způsobeno kroupami (3.7. HK.) ale jak vidím a čtu tak je to asi strupovitost. Co jsem vyhledala ve starších příspěvcích tak použiji Baycor. Doufám že to alespoň... celý příspěvek >
Zarostlá zahrada, 13.6.2012
My jsme používali na nálety hupcuk.  Co se znova objevilo natírala jsem to Randapem. My jsme to celé neryli, to je asi zbytečné. Křoviňák si od někoho vypůjčte, ten jsme použili jednou pak už jsme to sekali sekačkou. Přeji hodně sil a... celý příspěvek >
Tak dáte je už ven?, 26.4.2012
To počasí k tomu hrozně svádí, ale rozum mě z toho zrazuje. Radši ještě počkám. První postřik dělám v červnu Acrobatem, ten má dlouhou ochrannou lhůtu. Další postřik až podle počasí Ridomilem, ten má krátkou ochr. lhůtu.
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika