Příspěvky uživatele - 199.129

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajče keříčkové Solanum lycopersicum L. a Lycopersicon esculentum Mill, 26.4.2022
Divoká rajčata pěstuji pár let. Pocity z toho mám takové smíšené. Jak jste psal, tak ze začátku slabší růst, ale pak se rozjedou. Dokáží udělat klidně kěř skoro 2 m v průměru. Plodů jsou stovky, rajčata dokonce i celkem odolávají plísni. Největším... celý příspěvek >
Černy jeřab (Aronie), 15.10.2015
Naprosto úžasná je marmeláda - kombinace žlutých špendlíků (lze použít i červené ale žluté jsou lepší) a aronie v poměru cca dva až tři váhové díly špendlíků a jeden díl aronie. Problém je, že špendlíky je potřeba zamrazit a počkat až aronie dozraje.... celý příspěvek >
Výběr křovinořezu na vysokou trávu ve svahu (cca 1700m2), 18.7.2011
Uvažuji o STIHL FS 310 (ale nevím jestli ten výkon 1,4kW bude dostatečný a novinka v podobě 4-MIX? Jedná se o 4-takt? Nikdy jsem se nedočetl oč presně jde..) Dále se mi celkem líbí FS 260 C-E (jedná se o vrchol v modelové řadě, má slinější motor,... celý příspěvek >
odrůda, 24.10.2006
Moc děkuji za odpověď. Mějte se hezky. Alena
odrůda, 17.10.2006
Máte někdo zkušenosti s caller chanticler? Nikde jsem se o ní nic nedočetla?Moc děkuji.
Prosím o radu, 17.10.2006
Do kdy je možné vysadit ovocné stromky? Děkuji. 
trávník, 5.4.2006
Prosím o radu.Dostavěli jsme RD.Chceme se dát do zakládání trávníku.Všude na pozemku máme ale jíl.Jak máme postupovat,aby byl trávník hezký a nedržela se na něm voda.Děkuji. 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika