Příspěvky uživatele - 241.82

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy a jak střihat vinnou révu?, 8.9.2009
syn si na burze u nás koupil před 3 lety sazeničky vína. jedno je Muškát a Nero. zasadili jsme je k žebříčku, dva roky se nic nedělo, sem tam nějaká větvička ale letos je invaze, obě se tak rozrostli že jsem museli udělat konstrukci, dokonce Muškát... celý příspěvek >
oliva, 13.3.2009
vloni jsem koupila olivu, celé léto byla ve skleníku, rostla, na zimu jsem jí dala do chodby, na chladnější místo a ted v březnu jsem jí přenesla do tepla, nasadila takový rychlý růst, že těch větviček mám plné okno. mohu ji nějak sestříhat a... celý příspěvek >
likvidace bezu černého, 28.2.2009
máme starou chalupu a okolo roste spousta bezu, ten tam v takovém množství nechcem,, prosím poradte jak ho zlikvidovat. jsou to mladé výhony, ty starý jsme vytrhali ale co s mladýma odnožema nevíme, děkuji Hana
něco na porku, 26.4.2008
3 roky zpátky jsem měla krásný porek, ale mezi listy byli takoví malí broučci kterí celý porek vyhlodali, někteří byli hnědí, někteří bílý, nevím co to je ani jak se proti tomu chránit, letos chci zkusit znova le nevím jak na to aby to zase nedopadlo... celý příspěvek >
ořešák, 14.10.2007
Vloni jsem sebrala na ulici velký ořech, dala do květináče, vyrostl, dostatečně zesílil a letos jsme ho vsadili. Máme ho přikrýt proti mrazu, je vsazený od září. Bude mít ty stejně velké plody jako měl ten původní?
solení vody v bazenu, 15.8.2007
Nemá někdo skušenosti se solením vody v bazenu - při tomto postupu není nutná chemie ani chlor někde o tom psali ale je to dlouho snad funguje i nějaký přístroj, který se dá za filtr ale víc o tom nevím neví někdo více? Děkuji Hana
oprava dna bazénu, 15.8.2007
Máme bazén z vítkovických skruží už asi 10 let. Při stavbě nám zedník při dobré víře udělal hrubé dno aby se to neklouzalo a přidal spád abyto mělo pořádný odtok - to je bez problémů i to dno by nevadilo - v prohlubních v betonu se drží řasy a jiný... celý příspěvek >
nemoc meruněk, 21.4.2007
měli jsme před 10 lety 40 stromů meruněk, něco sebral vítr, byly na otevřené zahradě za domem, teď jich tam zbylo asi 15 , v posledních letech mě zaráží jedna věc. Merunky vykvetou všechno v pořádku najednou zvadnou květy spadají , na koncích větví... celý příspěvek >
ryngle, 21.4.2007
máme u domu ryngly, je jí asi 10 let, nikdy neměla moc ovoce, zato kvete, radost pohledět ale plody nemá, už několikrát byla ořezána, zase kvetla, ale jen na konci větví, v rozsoše mě tak dva metry holé větve ,až nahoře má květy a je to strom pomali... celý příspěvek >
jak na bez , 10.4.2007
potřebuji se zbavit bezu černého. máme ho plnou zahradu a nevíme co s tím, něco se vytrhalo ale malé pařízky tam zbyly a každý o to zakopává vytrhat to nejde, není to za co chytit a tak kopeme, ale je toho moc, nešlo by to nějak chemicky Děkuji za... celý příspěvek >
bez černý , 10.4.2007
jak se zbavit pařezu po bezu, vytrhat nelze. děkuji
Jílovitá zemina, 7.4.2007
jílovitou zeminu máme na celém pozemku 50 aru. Písku je tam 140 kubíků a není to znát, ten se při orbě sice přehrne , je vidět,ale za zimu se spláchne do nižších vrsteva je to stejné, v hlíně jsou koráby, popel, piliny kompost, všechno je celkem k... celý příspěvek >
fíkovník, 17.3.2007
koupili jsme si fíkovník, vykvetl, měl plody ,ale ty nebyly chutné, byla z nich kaše, nemáte někdo zkušenosti, aby dozrály a byly chutné ? děkuji Hana
mandelinka a brambory, 12.3.2007
loni jsme meli na bramborách "úrodu" mandelinek , v Obi nám poradili postřik na citrusy , vůbec to nefungovalo. tak jsme sbírali ručně. Je vůbec na mandelinku nějaký postřik, který zamezí rozvoj brouka? Soused svoje brambory nestříká , a jsou vidět... celý příspěvek >
plevel v malinách, 11.3.2007
mám plantáž malin a jelikož je tady jílovitá hlína s množstvím plevele- bodlák ,pýr a další- mám problém s okopáním a vytrháním plevele. Existuje něco ,co by se mezi maliny nasypalo a fungovalo na plevele? děkuji Hana
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika