Příspěvky uživatele - 197.124

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vířivka, 18.9.2011 Obsahuje fotku
...proč jsem to opravoval...
Vířivka, 18.9.2011
Zdravím!...tady by mělo jít bez problémů objednat jakýkoli náhradní díl.
Vířivka, 2.8.2011
Po své vlastní zkušenosti se záručním "servisem" jsem se na nějakou záruku vykašlal. Náhradní díly jsou dostupné a opravu zvládne každý průměrně šikovný opičák líp, než profíci z profiservisu... Jediné, co musím pochválit, je přístup pracovníků... celý příspěvek >
Vířivka, 2.8.2011
S úspěchem používám kyslíkovou chemii a enzymy určené do malých bazénků a vířivek. Voda je tam teď už 4 měsíce a spokojenost. Filtruji nepřetržitě a filtr čistím tak jednou týdně. Pravda, filtr jsem trochu vylepšil a pod ten standardní molitan dal v... celý příspěvek >
Vířivka, 2.8.2011
Filtruji nonstop :-)...a připojeno to mám přes prodlužovák - spojení mi naštěstí vychází tak, že je pod stříškou, takže na to neprší.
Vířivka, 8.7.2011
Tak jsem to vyřešil - rozdělat filtrační jednotku jsem se rozhodl poté, co i po "opravě" v autorizovaném servisu prokapávala spodem (problém byl v naprasklé umělé hmotě dílu, ve kterém je zabudovaná topná spirála - šroubky, kterými je přichycena... celý příspěvek >
Vířivka, 8.6.2011
Povedlo se Vám přijít na to, jak u vířivky Time2Spa odpojit topné těleso? Řeším stejný problém - chystám se "rozkuchat" jednotku filtru a dovnitř zabudovat spínací hodiny nebo alespoň vypínač topného tělesa. Pokud s tím máte nějakou zkušenost, tak... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika