Příspěvky uživatele - 4.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dakr panter, dobrá volba?, 24.3.2008
Už jsem se díval. Panter vyjde na 30000 a ten robot by vyšel na 42 i ze sekačkou a ze stejným motorem. Teď otázka co víc vydrží?
Dakr panter, dobrá volba?, 24.3.2008
Přesně takové pozemky seču také. Na kolik takový stroj vyjde?
Dakr panter, dobrá volba?, 24.3.2008
hrabe se ručně-brigáda tak 6ti lidí... a to kosení taky nedělam sám, ještě 2 křoviňáky na místa kde se se sekačkou nedostanu...
Dakr panter, dobrá volba?, 24.3.2008
omlouvám se, to je pravda, ale když nemám čas, tak se tam pár chyb udělá...
Dakr panter, dobrá volba?, 24.3.2008
jaký TIP z Prostějova?
Dakr panter, dobrá volba?, 24.3.2008
asi by jste měl opakovat základní školu, při nejnižším převodovém stupni, tj.1,7 km/h (a to počítám záběr 60cm ale ten je 70) posekám 7ha asi za 20-25 dní, když budu dělat 4 hodiny za den.A to mi vyhovuje.a to jsem počítal na jedno otočení stroje 5s... celý příspěvek >
Dakr panter, dobrá volba?, 23.3.2008
To jsem nenapsal - seno se vždy hrabe a sklízí.
Dakr panter, dobrá volba?, 23.3.2008
díval jsem se na agira a nevypadá to špatně ale nemají rotační kosy, sice je tam nejaká lesní která zvládne i pařezy do 40mm a co se stane když najedu do velkých-myslím že by se to nemělo pokazit když je to určeno pro les ale nijak robusně to... celý příspěvek >
Dakr panter, dobrá volba?, 23.3.2008
kdybych mohl použít něco, na čem můžu sedět a přitom to používat v takovém terénu, tak bych to jistě použil.Já vím, je to 7 ha, ale je to opravdu náročný terén, prostě tam nenajdete rovinu, samé mraveniště, pařezy atd.takže připadá v úvahu stroj jako... celý příspěvek >
Dakr panter, dobrá volba?, 23.3.2008
no ale nevím jestli je panter osazován motory honda...
Dakr panter, dobrá volba?, 23.3.2008
no právě že pařezy tam jsou a neni jich málo... sedačku tam dát nemůžu, jsou to samé serpentiny... známí si nechali udělat buben ze silnějšího plechu právě kvůli těm pařezům, že prej original byl pořád nakřivo... a kté variantě z odstředivou spojkou... celý příspěvek >
Křovinořez Stihl, Husqvarna, Jonsered, Dolmar?, 22.3.2008
Už je to dávno (asi 6-8let) co jsem pořídil HQ 235, a minulý rok koupil další... velká spokojenost, práce v nejtěžších podmínkách - vysoká hustá tráva, atd, za rok udělá tak 10000m2 i více. Ale ted kdybych kupoval tak bych vybral něco silnějšího.
Dakr panter, dobrá volba?, 22.3.2008
Chtěl bych se zeptat těch, co s tímto strojem mají zkušenosti..Vysekalo by se s tím jednou do roka, ale velká výměra, je to asi 7 hektarů, kde je takový terén, že větší mechanizace tam ani nevjede.Takže křoviňáky, a minulý rok jsme měli pujčenou... celý příspěvek >
Vyplatí se dnes ještě pěstovat brambory?, 1.3.2008
Jak to udělat, abych nemusel kupovat sadbové brambory a vypěstoval je sám. Nejde o peníze, chci to zkusit. Myslim, že se vyorají a pak zpět a pak se posbírají nebo tak nějak. Můžete upřesnit?
kapková závlaha, 27.2.2008
Potřeboval bych pořídit do skleníku kapkovou závlahu, tak na 50rostlin, ale mělo by to být s výškovým rozdílem asi jeden metr. Mám nádrž asi 3metry nad zemí ale to bude asi málo, 50 trysek, to je na každou trysku malý tlak, mám připravenou malou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika