Příspěvky uživatele - 144.39

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je to plevel, nebo skalnička?, 29.6.2011
JP, musím Vám dát za pravdu. S druhovým určením jsem se unáhlil. Asi proto, že zvěšinec zední je u nás nejčastější a tak jsem ani o jiném druhu neuvažoval. Po Vašem příspěvku jsem se do přiložné fotografie a zvěšinců v knížkách a na biolibu... celý příspěvek >
Dělám to správně?, 29.6.2011
Nejsem taky žádnej zkušenej sekáč, ale myslím, že to děláte obráceně. Po naklepání je kosa tenká a ostrá. Tak potřebuje při práci nejprve pouze lehce dobrušovat - tedy jemným břidlicovám kamenem. Postupně se ostří víc a více tupí: je potřeba vzít... celý příspěvek >
Nevíte, co je to za rostlinu?, 29.6.2011
Cissus mne podle popisu opravdu nenapadl, ale hajan5 - všechna čest za poznání této kytky! Josef.
Co je to za rostlinu a jak jí pomoci?, 29.6.2011
S hajan5 souhlasím. Doporučuji více světla, přiměená teplota - podle toho množství vláhy - spíše méně. Kolopejka = Kalanchoe blossfeldiana. Zajděte do květinářství podívat se, jak vypadá dobře zapěstované kalanchoe. Josef.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika