Příspěvky uživatele - 182.204

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Destilační přístroj, 24.10.2012
Zkušenost s tím nemám, ale pokud bych hledal něco s malým objemem do 5 litrů, tak si raději objednám měděný alembik z Portugalska. Nádherná věcička, mj. úžasná dekorace, provedené z ušlechtilé 100% mědi. Pokud si objednáte např. kotlík na 5 l od... celý příspěvek >
Jak vyrobit domácí víno v malém, 14.6.2011
Díky za rady. Já jsem domácí víno zkoušel dělat asi dvakrát - vždy v úplně nepatrném množství (třílitrový demižonek). Poprvé jsem ručně namačkal hrozny, nechal den naležet a pak jsem je vylisoval celé i s třapinami, žádné nepříjemné trpké chutě do... celý příspěvek >
Jak vyrobit domácí víno v malém, 13.6.2011
Měl bych dotaz na přítomné zahrádkáře, kteří už vyzkoušeli výrobu domácího hroznového vína. Nemám na mysli vinaře, kteří mají sklep a několik sudů případně demižonů po více jak 50 litrech. Spíš myslím na ty, kteří mají pár hlav révy a mají už... celý příspěvek >
Odrůda Rinot, 3.6.2010
Já jsem právě tuto révu nedávno viděl v nabídce jednoho internetového zahradnictví. Nebyly tam ale o ní skoro žádné informace. Myslíte, že je možné ji pěstovat bez chemického ošetřování?
Odrůda Rinot, 2.6.2010
Dobrý den, nemáte někdo zkušenosti s novou moštovou odrůdou Rinot? Měla by to být interspecifická odrůda (kříženec Rulandského šedého), odolná vůči houbovým chorobám. Zajímalo by mě, zda už jste někdo vyzkoušel její pěstování?
Dvě koruny mladé višně - řez, 21.4.2009
Dobrý den, mám druhým rokem zasazený stromek višně, má dva hlavní výchony (s rozvěvenými větvičkami o výšce cca 30 cm). Na jaře jsem jeden výhon odřízla a zapíchla do země do právě založeného záhonku. Jsem velice překvapena, že takto zasazený kousek... celý příspěvek >
sestřih mladé meruňky, 29.1.2009
Děkuji mnohokrát za rady, určitě je využiju. Hezký den. D.Langová
sestřih mladé meruňky, 28.1.2009
Přeji dobré odpoledne, na podzim 2007 jsem si zasadila stromek meruňky, vloni narostly větvičky cca o 80 cm a stromeček vypadá jako prořídlé koště. (má celkem 6 větví). Měla bych ho ostříhat, poradíte mi, prosím, kdy nejlépe a jak moc... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika