Příspěvky uživatele - 152.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez Solo 111B, 14.6.2011
podla mna staci poziadat dovozcu mailom.
Jaké používáte postřikovače?, 2.6.2011
V zasade ide o postrekovac ako vsetky ine... musite pumpovat. Ale takto... v prvom rade aky dosahuje tlak, dalej ci na jedno natlacenie vystriekate cely obsah /nemusite zliezat z rebrika/ a najdolezitejsie je ake je dostupne prislusenstvo. Cize... celý příspěvek >
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 1.6.2011
Ja osobne Hondu motor by som nekupil na ziadnom stroji a nebodaj Hondu ako cely stroj uz vobec nie... presne ako on uvadza... rozsypalo sa mi to uz na treti den, nebolo toho co by mi uznal reklamaciu, to bol krovinorez so zlomenym hriadelom pri... celý příspěvek >
Krovinorez Solo 111B alebo 137SB, 31.5.2011
Kazdopadne vybracie nemusite brat v uvahu pri takom castom pouzivani ako potrebujete a za silnejsi motor mozete byt len rad. To su vsetko len tabulkove udaje ktore vy ako obcasny uzivatel nebudete ani vnimat. Co sa tyka tej vahy su profici co robia... celý příspěvek >
Výběr křovinořezu, 24.5.2011
Musite si postavit otazku ci chcete vyzinac alebo krovinorez... ja osobne by som isiel do takej znacky co nekonci vyzinacom s vykonom 1 kW ale takej co tam len zacina.Cize tu Hondu by som vylucil, kedze ste sa dotazovali na krovinorez.
Postrikovac, 15.5.2011
Tych 2,8 by malo stacit... co bolo niekedy na trhu nepresahovalo nikdy 3 at a mnoho čín a talianov to dosahuje aj dnes. pokial je tam garantovane 5 hod prace na jedno nabitie, tak tomu co to potrebuje na pozemne rastliny, hlavne zeleninu bohate... celý příspěvek >
Nejlepší křovinořez na trhu, 13.5.2011
Vazeny pane HONDA 224.202..vsimol som si ze ste tu dali za posledne dni 6 prispevkov hovoriacich len o uzasnej Honde. Aj ked ste urcite financne zainteresovany na jej predaji, tak vase klapky na ociach a navyse neznalost stojov zahradnej techniky vam... celý příspěvek >
Motory Dolmar 4-takt vs. Stihl 4-mix, 7.5.2011
V tomto srovnání a mezi japonci lze říci, zlatá Honda....mate pravdu, ja osobne keby som mal vybrat 4-takt na krovinorez tak rozhodne Hondu. Cize moj vyber by bol Honda alebo skor SOLO s Hondou.Je podstatne lacnejsi pri tom istom motore ako Honda... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika