Příspěvky uživatele - 207.90

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Před lety, 10.7.2010
tak jako každoročně, i letos jsem vysela bob zahradní.Právě kvete, semena se musí sklízet v mléčné zralosti, pak buď sníst hned neo zamrazit, trochu to chutná jako fazole. Ale letos jsem si nechala poslat Lima beans, je to asi něco podobného, ne-li... celý příspěvek >
Fazole becovky, 10.7.2010
Moji rodiče ve Ždánicích u Kyjova jim říkali "koně"
Nejtmavší mulčovací kůra, 7.7.2010
Přesně.A ještě nám poradili.Mě zase štvalo, že v mulči jsou za vlhka neviditelné dlouhé cáry kůry, které se posléze srolují a v záhonu vypadají neesteticky, často až imitují..ledacos.
Melounoviště 2010, 7.7.2010
No, já mám stejné výsledky i u cuket.Odkvete, poporoste,zežloutne a odpadne.Teplo je, zálivka rovněž, pod sebou má ustláno do gran.hnoje a ani listy se nijak neplaší.
Opadávání květů u rajčat, 7.7.2010
Rajčata jsou zdravá, přiměřeně robustní, ale mívala jsem v této době min.5 pater, teď sotva 3-4,první začínají až hodně vysoko nad zemí a navíc odpadne po odkvětu celý suchý květ i s kouskem stopky.Po experimentech se zakořeňováním fazochů mám sice... celý příspěvek >
Jak krmit slepice, 7.7.2010
Co následovalo za těmi třemi tečkami na hnoji jsme s velkou radostí domýšleli.:)) My jsme mívali doma kohoutka liliputána a čekával kolem 10 hodin na listonoše.Ten měl chudák pleš podrápanou, tak jsme museli chodit k bránce sami.Malyš brousil... celý příspěvek >
Jahodové víno, 2.7.2010
Omlouvám se že odbíhám od tématu, ale co takhle ománkové víno Znáte?
Jak krmit slepice, 2.7.2010
Děkuji mnohokrát za názory a návody.Začala jsem jim dávat jak doporučujete a ony jsou fakt večer chudinky hladné, sezobou zrní velice ochotně.Jsou vysazené na salám, který občas dávám kočkám jako mls a slepice jak mě vidí, už s povykem: "Už to... celý příspěvek >
Jak krmit slepice, 28.6.2010
Víte, to jsem dělala, ale pak byl doma nesvár, manžel s tchýní se do mě opřeli, že je překrmuju a že si musí zobání najít samy a večer dostat jen hrstičku zrníPrý překrmované slepice nenesou.Je to pravda?Asi to budu dělat jako dřív, šrot,brambory,... celý příspěvek >
Co je "chytrá houba" - uváděli v Receptáři, 28.6.2010
Chytrá houba se říká Pythium oligandrum, která cizopasí na kožních mykozách, používá se v dermtologii, ale v zahradě jsem neslyšela.
Zalamování okurek, 27.6.2010
Jejda! Nikdy jsem s vylamováním neměla problémy, ale teď v tom mám trochu zmatek..Takže: co se zalomí? U nás to zalamujou chlapi v hospodě.A mám to zalomit a nechat tam, nebo zalomit, ulomit a vyhodit?.A když ty dva výhony visí dolů, odkud se počítá... celý příspěvek >
Lilek - padání květů, 27.6.2010
Já mám také lilky venku, každoročně sklízíme tolik, že to nestačíme jíst, letos mám jen 6 sazenic, krásně odkvetly, tak doufám, že je to OK.Mám je venku od cca 12 května, ty deště a chladno se jim moc nelíbily, ale teď frčí.Zato ledový salát máme ... celý příspěvek >
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 27.6.2010 Obsahuje fotku
tak to teda nebude Gialli... To vypadá na patison.Sakryš-ten jsem nesela vůbec, mohl přežít zimu?? Teď jsem to byla vyfotit,ale semeník je jasně placatý,jako UFO,fotka se nenahrála..:(
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 27.6.2010
Když jsem si vloni přečetla ty příspěvky, tak jsem si o ni napsala do Itálie, mám Giallu, už nakvétá, ale samičí rozvíjející se květy mají semeník kulovitý.Zatím? Může se to ještě změnit?Jinak rostla mizerně, vzešly mi jen ty zasazené nejdřív -... celý příspěvek >
Zakořeňování zálistků rajčat, 27.6.2010
Letos jsem to zkusila, nechat je pustit kořínky ve vodě a pak je zasadit.Jsou to velké a nápadně silné rostliny, květy se již ukazují.Máte s tím někdo zkušenosti?Děkuji
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika