Příspěvky uživatele - 164.227

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jsou anglické růže jen sadové?, 29.7.2011
Moje angličanky rostou w drsnějším prostředí, pravidelně namrzají, letošní zimy skoro umrzly, teď mají max. 50 cm. A ro mám vybrané prý nejodolnější.
Přesazování, 26.7.2011
50 cm buxus není žádný obr, klidně přesazujte, nic specjálního nemusíte dělat, stačí připravit půdu na místě určení, rostliny vylkopat s celými kořeny, nejlepší je přesazovat po dešti.
Přesazování, 25.7.2011
Obecně lze začít přesazovat v srpnu.
Phlof panikulata - nekvetoucí, 25.7.2011
Phlox paniculata bych do stínu nesázela, ale že nevykvetl ani na slunci, to je mi tedy divné, mně letos vykvelty všechny nové floxy koupené loni, nijak nebyly hnojené.
Levandule druhý květ, 20.7.2011
Samozřejmně, vždycky mi kvete dvakrát.
Tlustice, 15.7.2011
Buď je přesušená, nebo přelitá, zkuste přesadit do nové zeminy, já dávám tlustici na léto ven, dělá ji to moc dobře. zdravím Lada
Hortenzie Hydrangea serrata Bluebird, 8.7.2011
Mám v zahradě(Beskydy) hortenzii Hydrangea serrata ale jinou odrůdu, každou zimu mi namrzá, letos mi zmrzla až k zemi. zdravím Lada
Řízkování astry ericoides, 2.7.2011
Prosím nevíte někdo jestli je možné v tuto dobu nařízkovat Aster ericoides? Lada
Malinký líbezný trávník, 20.5.2011
Tak to jste moje krevní skupina,  nám během let v zahradě vyrostla opravdová květinová louka, no... ještě chvíli a bude se muset pokosit. Všimli jste si jak je kolem nás málo pěkně kvetoucích luk? Ovšem také kosím na krátko ale jenom to... celý příspěvek >
Je to opravdu Anacyclus?, 20.5.2011 Obsahuje fotku
Tuhle sklalničku jsem si koupila jako Anacyclus depressus, ale je to opravdu on? Zdravím Lada
Nepoznáte někdo ten stromek?, 3.5.2011
Díky za připojení do diskuse, je to střemcha. zdravím Lada
Nepoznáte někdo ten stromek?, 15.4.2011
Myslíte?  Ono to má teď nějaké divné květní laty. zdravím Lada
Nepoznáte někdo ten stromek?, 15.4.2011 Obsahuje fotku
Prosím nepoznal by někdo co je to za stromek? Teď tak vypadá.
Jezírko bez filtrace, 27.3.2011
Jezírko 2 na 3 metry je docela velké, já mám poloviční, teď tam žijí asi 4 rybky, záleží na tom jak je hluboké,  hlubší se tak neprohřívá. 
Číhání na jaro, 7.3.2011
Včera nás trošku postrašil sníh, dnes je od rána sluníčko a mráz, ale ptáčci ráno zpívali, nwvadilo jim to. Zdravím
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika