Příspěvky uživatele - 72.61

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zníženie PH pomocou kyseliny, 22.6.2011
Já používám už 3. rok kyselinu chlorovodíkovou. Do 17m3 bazénu, když je pH vyšší naleju od oka přibližně 0,5 litru kyseliny, nechám vodu promíchat, dám tam po pár hodinách vločkovač. Když je voda do druhého dne křišťálová, nechám to tak. Pokud ještě... celý příspěvek >
Délka lišty u elektrické pily, 25.5.2011
Mám Dolmar ES 38 A a včera jsem v pohodě řezal palivové dřevo (modřín, smrk) průměru 40-45cm s lištou délky 35cm. I výkon 1800W mi na to bohatě stačil, pila se ani nehřála, ani sem nepociťoval nedostatek výkonu. Akorát jsem řez musel provádět... celý příspěvek >
Štarter na malotraktor terra, 16.5.2011
Bohužel je to tak. Zlobí to pořád častěji a častěji až vás to naštve a koupíte za šílených 1000kč nové startování. Na kus plechu, pružinku a provázek je to docela pecka.
Bruska na řetězy motorových pil, 18.1.2011
Dobrý den, pořiďte si brusku Gude 2500.Je to profi bruska za dobý peníz..Bude te ji mít na věčnost. I.Š.
Správné řezáni, 11.6.2010
Dobrý den, podle mých letitých zkušenosti mám ostrý řetěz tehdy, když při špalkování jde pila do řezu i na plnou lištu jen svoji váhou. Do lesa chodím se třemi řetězi a ješte mám v záloze lištu 45cm+řetěz. Člověk nikdy neví, co se kdy vyvrbí. Řetězy... celý příspěvek >
Využití benzinu Speciál 91, 28.4.2010
Dobrý den, mám takový pocit, že se vliv stáří směsi na chod motoru pil příliš přeceňuje. Mám PS 500 tři sezony a od podzimu mně zbyl 1 lt namíchané směsi, kterou jsem měl v plastové lahvi, ale v suchu a relativně v teple. Nyní jsem ji prořezal na... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 23.3.2010
Dvoutakt jde přetočit? Odkdy? Dvoutakt má své konstrukční maximální otáčky, nad které nejde jít. Přetočit se dá jen motor s ventily.
Hitachi CS40EM Profi Tanaka, 26.2.2010
Díky za Vaše názory. I.Š.
Hitachi CS40EM Profi Tanaka, 25.2.2010
Dobrý den pane J.S.,  díky za Vaše vyjádření. Zajímalo by mě, zda-li jste s ní něco pořezal? Já jsem si ji zkoušel a naproti PS500, který má velmi tvrdé startování, bezvadně naskakuje i třeba v  -10st.C a s dekompresorem je to úkon... celý příspěvek >
Hitachi CS40EM Profi Tanaka, 23.2.2010
Dobrý den, máte někdo zkušenosti s touto pilou? Má to být profi pila lehčí konstrukce. Zajímal by mě názor zkušených. Obsah 49,9ccm, výkon 2,51kW, lišta 40 cm,  řetěz 0,325",  váha 5,1kg. Díky
Homelitka 4016 help, 17.2.2010
Dobrý den, co mám zkušenost, tak předstih má být cca 3-4 mm před horní úvratí - přeskočit jiskra. Tuhle začku jsem měl taky, ale byl jsem šťasný, když jsem ji po pár použití vracel prodejci. Je to paskvil, který se tváří jako pila.
Ostřička pilových řetězů Güde 2500 profi, 30.11.2009
Dovoluji si připojit svoji zkušenost s touto bruskou. Sestavení ostřičky nebyl žádný problém, co ovšem je velice nepříjemné, jsou vibrace od šmajdavých brusných kotoučů, které hází jak axiálně, tak radiálně.Musil jsem je na přípravku na soustruhu z... celý příspěvek >
Homelite CSP4518, 30.11.2009
Pilku homelitku jsem měl asi 11/2 měsíce a po třech opravách, kdy nebylo možné motor seřídit, aby správně běžel ve volnoběžných otáčkach, jsem ji vrátil. Pila má na svůj výkon příliš dlouhou lištu, která jakoby navozuje dojem, že se s ní můžete... celý příspěvek >
Křovinořez, 23.10.2009
Máte někdo zkušenosti s křovinořezem TOPOWER CG 430. Nyní se prodává za rozumnou cenu v akci. Zajímalo by mě, zdali to není nějaká čína, co za rok odejde. Potřebuji s ním čistit pozemek od bodláků, kopřiv a ostružin cca 300 m2.
Bruska na retaz Gude P 2300A, 22.10.2009
Ostřičku jsem měl týden, než jsem ji vrátil.Po nabroušení jednoho řetězu se motor ohřál tak, že nebylo možné na něm udržet ruku. Brusné kotouče silně hází, jak radiálně, tak axiálně. Musil jsem je orovnat v přípravku na soutruhu upnutým... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika