Příspěvky uživatele - 102.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím o radu - jakou hobby pilu pro manžela?, 25.10.2011
kupte Stihl MS180 a mate po starosti a nie tie ciny ved zatial odtial nic dobreho neprislo a uz vobec nie pily a tym Stihlom nemate co pokazit a je to kvalita a odporcovia co budu reagovat niesom ziadny predajca Stihl ale mam Husqvarnu ale tym... celý příspěvek >
Motorová pila Hecht 945, 3.6.2011
Nekupujte to dajte radsej prednost Husqvarne alebo Stihlu ale je to na vas.
Žací hlavy Stihl, 11.5.2011
Hlavny rozdiel je ze supercut je plne automaticka zacia hlava ale autocut je poloautomaticka cize len klepnete o zem a lanko sa predlzi samo no ja by som volil tu poloautomaticku - auto cut no pracujem s nou a som spokojny a ked je velka trava tak si... celý příspěvek >
Chirurgická pila - tuhle snad raději ne, 11.5.2011
Chlapy tu riesite nejake Oleomaky a hadate sa tu kto vie o tom viac ten pan chcel len poradit a Oleomaky no ja nemam skusenosti ale tak urcite by som riesil Husqvarny, Stihl a Solo ved to su osvedcene znacky a nie Olemac.pekny den a nezbite ma za moj... celý příspěvek >
Motorová pila Hecht 945, 28.4.2011
To kazdy ma inu skusenost s pilou ja nechapem ze preco prave Hech ved ak chcete si kupte ale ja by som dal na overene znacky ako su Husqvarna, Stihl,Jonsered a aby som nezabudol aj na Solo a daju sa kupit aj lacnejsie verzie tychto pil teda tie... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika