Příspěvky uživatele - 234.158

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Po použití chlorových přípravků voda zhnědne, 7.6.2011
Použil jsem odstraňovač tvrdosti, ale jen poprvé (po napuštění vody). Myslíte, že je potřeba ho přidávat pravidelně, ikdyž žádnou vodu nedopouštíme?
Po použití chlorových přípravků voda zhnědne, 7.6.2011
Tak jsem to udělal jak píšete. Po přidání chlorových tablet jsem přidal vločkovač, promíchal pomocí filtrace a nechal to pak 24 hod stát. Nicméně ani po 24 hodinách se dně nic viditelného nevytvořilo. Přesto jsem dno vysál vysavačem a pustil... celý příspěvek >
Po použití chlorových přípravků voda zhnědne, 26.5.2011
Máme trochu problém po použití chlorových přípravků (Chloršok, Savo, chlorové tablety). Voda vždy na několik dnů zhnědne, po 2-3 dnech ji písková filtrace zase vyčistí. PH je v pořádku (7,2), chloru je ve vodě málo. Nemáme problém s čistotou vody,... celý příspěvek >
Plachta na bazén, 8.5.2011
To záleží jakou teplotu považujete za příjemnou. I se sluneční plachtou jsme nikdy nedosáhli teploty přes 28°C. Běžně míváme v bazénu teplotu kolem 26°C, tím myslím v celém bazénu (tj. i u dna), protože pouštíme pravidelně filtraci a ta vodu... celý příspěvek >
Modrá skalice ano či ne?, 6.5.2011
V roce 2002 po povodních jsem viděl účinky použití modré skalice v doporučeném množství (!) na zaplavené venkovní veřejné koupaliště. Po ohromujícím výsledku po 3 dnech jsem pochopil, že modrá skalice do mého bazénu nepatří. Pro toho koho by to... celý příspěvek >
Plachta na bazén, 5.5.2011
Máme také kruhový bazén Tampa. Solární plachtu jsme dávali už navečer (17 hod) a sundavali ji klidně až v poledne (pokud se nejdeme koupat už dopoledne). Přes celý den jsme ji nechávali jen když nebylo moc hezky a nekoupali jsme se. Krycí plachtu... celý příspěvek >
Skalník Dammerův - zhnědnutí listů, 21.3.2011
Dobrý den. Mám na několika místech vysazen skalník Dammerův. Některé rostliny byly sázeny již loni na jaře (během roku se proto pěkně rozrostly), jiné až na podzim. Po zimě všechny vypadaly naprosto zdravě. Pak ale u většiny začaly hnědnout listy.... celý příspěvek >
Vyschlá místa v trávníku, 13.9.2010
Souhlasím, jednoznačně to jako kornatka travní vypadá. Kornatka není pliseň ale houba, nic to na věci nemění. Přestaňte zalévat, to je v tomto počasí spíše ke škodě než k užitku, navíc mokro kornatce vyhovuje. Kornatku poznáte podle naružovělého... celý příspěvek >
Osivo - Wolf Garden vs Barenbrug, 9.9.2010
Než jsem slyšel o osivu Barenbrug, tak jsem koupil také Wolf Garten asi na 200 m2 (před 4 lety). Vzešlo toho dost (dost jsme zalévali), ale první dva roky byl trávník řídký. Pěkný ale řídký. Na zbytek pozemku (cca 500 m2) jsem příští rok pak koupil... celý příspěvek >
Kornatka travní, 24.6.2010
Tak zhruba po 2,5 měsících mohu říci, že boj s kornatkou trávník vyhrál. Aplikoval jsem Dithane 3x vždy s odstupem 14 dní. Už po první aplikaci kornatka znatelně ustoupila, před 3 týdny jsem aplikoval naposledy a dnes se už nikde kornatka neobjevuje... celý příspěvek >
Kornatka travní, 3.6.2010
Také se mi letos po vydatných deštích v posledním období objevila na trávníku kornatka (žluté fleky trávy a na nich nitky načervenalého mycelia). Loni se objevila trochu také, ale letos je toho výrazně více. Pomohl Vám postřik pomocí Dithane? Má... celý příspěvek >
Světlá místa v trávníku, 25.5.2010
Malé fleky kruhovitého tvaru do cca 15 cm v průměru bývají způsobeny houbou. Nevím jestli je to případ tazatele, ale pokud se podívá do fleků zblízka a uvidí narůžovělé místa spíše ve spodní části stonků travy tak je to jasné. Současné deštivé a... celý příspěvek >
Po zasetí nezalévat?, 27.4.2010
Loni na přelomu května a června (bylo dost deštivo) jsem zasel trávu na stejně připravenou půdu na dvě lokality. Protože jedna je od domu vzdálená více než 25m, tak jsme ji vůbec nezalevali (ani nedosáhla hadice). Navíc nám na tomto místě moc... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika