Příspěvky uživatele - 148.213

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Coxova reneta (Cox´s Orange Renette, *1825 M.R. Cox v Colnbrook-Lawnu), 29.4.2011
Otázka je, čo sa myslí pod pojmom optimálna poloha. Keď som v r. 1978 slúžil vo VZS, priniesol mi kamarát uprostred leta zo svôjho sadu v okolí Liberca a z pivnice na chalupe jablká James Grieve a Čistecké lahôdkové z minuloročnej úrody (!) a chutili... celý příspěvek >
Jakou bezsemenou vinnou révu?, 29.4.2011
Dobrý deň pani Jana! Môžete veriť, že amerikány vydržia väčšie mrazy ako napr. Uran či Arkadija. Ak Vám nevyrašila Venus, hľadajte problém v minuloročnom zakorenení. Venus môže na jar namrznúť, lebo dosť skoro raší, ale v apríli mám dojem mráz... celý příspěvek >
Síran amonný - výborný pomocník proti chloróze, 29.4.2011
S rýchlym účinkom zelenej skalice nemôžem súhlasiť. Možno tam, kde je chloróza naozaj spôsobená nadbytkom vápnika. Vlani a predvlani som sa snažil zachrániť ázijskú hrušku a jeden koreň viniča ("Chorvát"). Celú sezónu boli listy žlté, na okrajoch... celý příspěvek >
Co Vaše réva? (rok 2011), 29.4.2011
Zdravím Mirku! Ja som pestoval Panoniu (kupovanú prostokorennú, štepenú na podpníku) vo výške 240 m n.m. smerom na Biele Karpaty a rodila každý rok, niekedy aj zo zálistkov. Problémy s namŕzaním žiadne. Možno to robil svahovitý terén, po ktorom... celý příspěvek >
Co Vaše réva? (rok 2011), 29.4.2011
Negru som v minulosti sadil hneď vedľa Ametystu, ale sadenica sa "našťastie" neujala. Teraz je tam Dakona (do nej naočkovaný Richelje), ale aj tá má problémy s rašením po tejto zime. Vlani to bolo horšie. Vedľa Dakony je Belehradský bezsemenný a ten... celý příspěvek >
Coxova reneta (Cox´s Orange Renette, *1825 M.R. Cox v Colnbrook-Lawnu), 28.4.2011
Súhlasím s Vami. Chuť Coxovy renety je ojedinelá kombinácia nevtieravej vône, jemných kyselín a správnej dávky prírodného cukru. Podobnú harmóniu vyváženosti zažívam pri ochutnávke Topazu v správnej konzumnej zrelosti, akurát bez "koxovej príchuti."... celý příspěvek >
Co Vaše réva? (rok 2011), 28.4.2011
Dobrý večer! Ďakujem za info. Presne tento web som dostal od Bred_ika. Tiež sa obávam, že to s Afroditou nebola šťastná voľba. Ale ak vegetuje bez problémov Mirkovi na Břeclavsku, snád vydrží aj na Záhorí. Alebo myslíte, že bude k mrazom citlivejší... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika