Příspěvky uživatele - 156.234

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pokryvné růže, 19.10.2011
Mám objenané pokryvné růže na svah Richard Strauss. V růžové školce radí sázet 3 ks na m2.  Jak daleko od sebe je mám teda sázet, aby opravdu pokryly půdu? A bude to v trojsponu?  Nechci mít nějaké větší mezery a chtěla bych to sadit dobře.... celý příspěvek >
Králíci - očkování, 28.9.2011
Také jsme ten ocet dávali, ale jestli je to dobré, nevíme dodnes.
Rubín, 31.8.2011
Mám dost podobný problém. Jabloň je slitá jablíčkama, ale ovoce není dozrálé a padá. Navíc neznám ani odrůdu, možná Rubín, možná Šampion... Asi bude lepší, když ovoce otrhám. Dnes jsem se dívala, že na stromě je spousta jablíček, které jsou načaté od... celý příspěvek >
Krásenky mezi růže, 23.8.2011
To teda je! Snad se dozvíme co je to za zvonek. Ivana
Krásenky mezi růže, 20.8.2011
Krásenky bych tam v žádným případě nedávala. Moje jsou vysoké a košaté, tak by ty růže nebyly ani vidět. K růžím se dává levandule vě větším množství. Pro kontrast. Ivana
Sklizeň cibule, 7.8.2011
Cibuli jsem měla už dávno sklidit. Nať mám polehlou, cibule jsou pěkné. Jenže začalo pršet, tak jsou pořád v záhoně. Hned jak se udělá hezky, tak půjdou ven. Minulý rok jsem sklízela až na podzim a potom mě dost cibulí uhnilo. Stejně tak přemýšlím o... celý příspěvek >
Mrtvé slepice, 21.6.2011
Slepice chováme už roky, občas se stane, že nějaká pojde. Jenže teď jsme během dvou měsíců našly na zahradě nebo v kurníku už 4 slepice mrtvé. Nebyly to jen staré, ale i letos zakoupené. Jaké jsou nemoci, co se jim mohlo přihodit?
Jak ochránit sakuru před housenkami, 1.6.2011
Děkuji za tip. Také mě napadlo, že by to mohla být housenka můry, myslela jsem na osenici polní. Ale asi budete mít pravdu s tou můrou zelnou. Podle nožek/panožek, tvaru je to ona. Barva je trošku odlišna, ale asi na tom tolik nezáleží a četla... celý příspěvek >
Jak ochránit sakuru před housenkami, 1.6.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, máme zasazenou japonskou třešeň a už nyní na jaře má ožrané skoro všechny listy. Mysleli jsme na lalokonosce, jelikož jsme žádného škůdce nemohli najít, ale nakonec se nám podařilo získat z jednoho listu tuto housenku. Můžete někdo poradit... celý příspěvek >
Zelená housenka na sakuře, 31.5.2011 Obsahuje fotku
Nevíte prosím někdo, co je tohle za housenku? V dubnu jsme nasadili sakuru kiku shidare a tahle housenka ji sežrala skoro všechny listy. Nejdříve jsme žádného škůdce nemohli najít, ale pak jsme našli na listech 2 tyto světle zelené housenky. Máme... celý příspěvek >
Díry v zemi - ktrek nebo hraboš?, 21.4.2011
Dobrý den, nemáte fotku? ivastaffova@seznam.cz
Díry v zemi - ktrek nebo hraboš?, 21.4.2011
Dobrý den, zkusil jste to nějak vyřešit?mě kvůli téhle potvoře odchází všechny thůje a ty kočky, to je aky síla, já už to nemůžu ani vidět..
Vrba - Salix nakamurana var. Yezoalpina, 31.10.2010
Dobrý den Jak mám zazimovat vrbu salix Yezoalpina??Mám ji vysokou asi 1,2m Děkuji Verča
Černy jeřab (Aronie), 8.9.2007
Děkuji za Vaše názory. Počasí tomu přálo a tak už mám jeřáb v bečce. Výsledky potom určitě sdělím. Co se týče toho majitele ocenění, který již není mezi námi, určitě za tím nebyla aroniovice. Velkou část života vedl pěstitelskou pálenici... celý příspěvek >
Černy jeřab (Aronie), 2.9.2007
Letos se chystám vyrobit z Aronie destilát. Má někdo zkušenost? V jedné palírně jsem na zdi viděl ocenění za první místo v celostátní soutěži o nejlepší pálenku, která právě byla z Aronie. Bohužel majitel tohoto ocenění již není mezi námi,... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika