Příspěvky uživatele - 16.180

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řasa v jezírku teď na jaře, 17.5.2012
A jakou sůl dáváte? Normálně kuchyňskou?
Krmení pečivem, 27.5.2011
Dobře, zajímal mě názor. Mě jen zaujalo, že když nasypu kostičky chleba a rohlíků s granulema, tak vždy dřív zmízí pečivo, jako když jim to víc chutná. A to granule nekupuju zrovna nejlevnější, Tetra a Sera..
Krmení pečivem, 26.5.2011
Jaký máte názor na krmení chlebem a rohlíky? Je to vhodné nebo se tím rybám škodí?
Znečišťování potoka, 11.5.2011
Dobrý den, Chtěl bych se zeptat, zda lze udělat něco proti znečišťováni potoka. Jedná se o malý potok, který protéká přes můj pozemek a je dlouhý par set metrů. Teče ale přes vesnici a co ja vim, kdo ma kde v kanalizaci výtok z domu. Dost často se... celý příspěvek >
Čerpadlo do jezírka, 10.5.2011
Také si myslím, že hodnota 13000litrů při 100W je dobrá. Ano, Oase Optimax 15000 je super věc, ale jak tak počitám, tak má spotřebu menší o 15W a při ročním provozu to dělá okolo 500Kč méně a při ceně skoro o 10000 vyšší mně vychází návratnost za 20... celý příspěvek >
Čerpadlo do jezírka, 9.5.2011
Kořenovka bude přimo v jezírku a odtud by se voda čerpala trubkou do toho potučku, který nebude o moc vyšší, než hladina z důvodu, že se tam nic vysokýho nehodí, proto jak jsem psal, to převýšení by bylo max 50cm a podle udajů výrobce v půl metru to... celý příspěvek >
Čerpadlo do jezírka, 9.5.2011
Čerpadlo bude umístěno v kořenové čističce, odtud by měla vody tect do malého potučku s převýšením okolo 50cm.
Čerpadlo do jezírka, 9.5.2011
Zdravím, sháním do jezírka 30m3 nějaké čerpadlo. Pokud možno s menší spotřebou. Zaujalo mě Jebao JKP 16000. Dává 16000 litrů při 100W. Z Německa se dá sehnat za nějakých 2400Kč. Jedná se o trubkové čerpadlo, jakou to má výhodu či nevýhodu? Nebo jaké... celý příspěvek >
UV lampa - jak zapínat, 30.4.2011
Zdravim, mám malé jezírko pro želvu asi 500 litrů. Voda se mi během pár dnů zazelenila, že nebylo vůbec nic vidět. Tak jsme tam přendal ze svého velkého jezírka 18W UV lampu a za 3 dny bylo jezírko křišťálový. No ale tu UV lampu potřebuju u toho... celý příspěvek >
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 17.4.2011
Také jsem se jednou ptal na výrobce a bez odpovědi. Chtěl sem si ji od nich koupit a s tímhle přístupem na to kašlu. To si radši objednam od Fatry Aquaplast 805 za 105Kč, těch 10 Kč rozdíl už mě nezrujnuje a mám záruku kvality. Popřípadě ve velkých... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 12.4.2011 Obsahuje fotku
Mám v jezírku tuto rostlinu nevím co to je. Nevím, zda má být vůbec ve vodě. Nezná někdo její název? Moc dík.
Návrh jezírka, 10.4.2011
Ano, jsem tu.
Návrh jezírka, 20.3.2011 Obsahuje fotku
Zdravim, planuju předělat stávající jezírko (na obrázku obdélník), protože toho už mám dost, věčně je špinavé, ekologická rovnováha se tam dá špatně udělat, málo mělčin pro rostliny, prudké stěny atd... Rozhodl jsem se předělat letos celé jezírko a... celý příspěvek >
Fólie na jezírko z Polska, 8.3.2011
Odkaz an tu firmu je v tyhle diskusi. K tomu zaslání, to je problém, to mě napsali, že do ČR nezasílají, že prej osobní odběr. Tak jsem jim dneka psal, jestli by to nešlo někde blizko hranic, do Polska to mam 15km, tak uvidim, co mě odpoví. Zrovna... celý příspěvek >
Fólie na jezírko z Polska, 8.3.2011
Dík za reakce. Stejnak z toho nejsem moudrý, jeden doporučuje, druhý odrazuje.. Ta z Polska vyjde na 56Kč při síle 1mm a píšou, že je vyztužená skleněnými vlákny a odpovídá podle testů běžné 1.5mm. No píšou že mají ceritifikát ISO9001:2000 a taky se... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika