Fólie na jezírko z Polska



host - 16.180 (?)
8.3.2011 20:32

Odkaz an tu firmu je v tyhle diskusi.

K tomu zaslání, to je problém, to mě napsali, že do ČR nezasílají, že prej osobní odběr. Tak jsem jim dneka psal, jestli by to nešlo někde blizko hranic, do Polska to mam 15km, tak uvidim, co mě odpoví. Zrovna 350km se mě nechce jet.

Tonda Ch. - kdyby ses dozvěděl něco nového, tak dej vědět.

Cena je podobná u 0.7 a u 1mm, tj. 1mm = 56 Kč, 0.7 = 52Kč

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 71.169 (?), 6.3.2011 19:40

I ja souhlasim s kvalitou polskych folii. Mam ji patym rokem a bez problemu. Z Polska koupeno i dalsi vybaveni do jezirka a uspora celkem 30 000 Kc. Od te doby mi nemuzou jit cesti obchodnici s jezirkovym zbozim na oci.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Martin Hrkal - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1463) - 73.81 (?), 7.3.2011 9:21

Tady je úplně jedno, jestli je folie česká, polská, německá. I na českém trhu narazíte na velký cenový rozptyl - od nějakých 60,- Kč až ke 300,- Kč za metr čtvereční. Takže pro extra lacinou folii myslím nemusíte za hranice, pokud tedy nejste třeba z Českého Těšína :)
Příspěvkem výše jsem spíše myslel to, že případné riziko (hrozba, možnost, říkejme tomu jak chceme) netěsnosti folie a její následné reklamace(v cizím jazyce i zemi)   podle mého nestojí za tu výhodu nižší ceny.
Složení a vlastnosti folií nejsou identické - zkuste se zeptat u nějaké izolaterské firmy, jak se jim s čím vaří. Budete překvapen, na jak vyhraněné názory narazíte.
Pokud hladáte levné folie, propátrejte vlákno Nápady na levné folie či materiály materiály na jezírko - určite by mohlo být inspirativní

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 121.238 (?), 7.3.2011 9:50

Ma niekto na fore nejake negativne skusenosti s kupovanou foliou?...jedno ci z Polska, CR, SR... jedno ci je za 50 ci 300 KC, len aby bola predavana ako folia na jazierko. Nemam na mysli rozne nahrady ako silazna folia, ci polypropylenove nahrady... tam sa daju negativne skusenosti ocakavat. Ak negativne skusenosti nie su, potom ma zmysel nakupovat podla ceny. Apropo, kde sa predava v CR folia za 50 KC?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 224.151 (?), 7.3.2011 18:39

V ČR se dá koupit 0.5mm za 55kč v Ba-maxu.Mám ji na kořenovku a je v pořádku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 195.153 (?), 7.3.2011 19:55

Folii o síle 0,5mm nepovažuji za vhodnou vubec na nic co se jezírka týká pokdu to není EPDM a ta se myslím dělá 0,7 a více, cena 55 je nízká ale to se vyplatí dát pár korun navíc a koupit silnější takový rozdíl to zase není a na začátku příspěvku byla tato cena za folii 1 nebo 1,2 mm z polska to bych si ji radši nechal dovézt

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 16.180 (?), 8.3.2011 14:16

Dík za reakce. Stejnak z toho nejsem moudrý, jeden doporučuje, druhý odrazuje.. Ta z Polska vyjde na 56Kč při síle 1mm a píšou, že je vyztužená skleněnými vlákny a odpovídá podle testů běžné 1.5mm. No píšou že mají ceritifikát ISO9001:2000 a taky se zmiňují, pokud tomu dobře rozumim, že vystaví, záruku, nějaký protokol, atesty atd. Když si vezmu, že bych ji potřeboval asi 120m2, tak to vychází na 6700Kč a tady bych dal za 1mm folii alespoň 12 000Kč. Takže rozdíl je fakt velký...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
tatnda - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1196) - 164.4 (?), 8.3.2011 16:43

já bych do té Polské šel, ale dal bych si velký pozor na ostré hrany a vše vyložil geotextilií

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 195.153 (?), 8.3.2011 18:50

Nechci do být rýpavý ale za tu cenu co píšete nabízejí folii o síle 0,7mm ne 1mm a píší že je podobná folii o síle 1,2 mm a myslím že folie 0,7mm se dá u nás koupit za hodně podobé peníze,

0,7mm mi přijde slabé pokud to není EPDM což není a u normální folie bych nešel pod 1mm.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 16.180 (?), 8.3.2011 20:32

Odkaz an tu firmu je v tyhle diskusi.

K tomu zaslání, to je problém, to mě napsali, že do ČR nezasílají, že prej osobní odběr. Tak jsem jim dneka psal, jestli by to nešlo někde blizko hranic, do Polska to mam 15km, tak uvidim, co mě odpoví. Zrovna 350km se mě nechce jet.

Tonda Ch. - kdyby ses dozvěděl něco nového, tak dej vědět.

Cena je podobná u 0.7 a u 1mm, tj. 1mm = 56 Kč, 0.7 = 52Kč

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
tatnda - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1196) - 164.4 (?), 10.3.2011 9:51

odkaz na polské stránky jsem dal jen tak, ať se kouknete na různé tloušťky a názvy, aby jste mohli hledat na polských stránkách, kámoška koupila folii v zahradnictví, kterých je v Polsku na Těšínské straně plno, za poloviční cenu, jsou to jezírkové folie.je spokojená, ale nemá gigantické jezírko.Zkusím kouknout na poské stránky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika